Ideální matrace pro milovníky přírody

Víte, že vaše postel může hostit miliony nejrůznějších roztočů, kteří se živí odumřelými šupinkami vaší kůže a mohou způsobovat i alergické reakce? Poradíme vám, jak svou matraci před jejich nájezdy ochránit bez použití chemických pomocníků.

Ideální matrace pro milovníky přírody

První pomoc pro každou matraci

První kroky jsou velmi jednoduché. Roztočům a plísním jednoduše zatne tipec matracový chránič s hyperprodyšnou membránou, která nepropustí žádnou vlhkost ani nečistotu, jež roztoči tak milují.

Například matracový chránič Bamboo z e-shopu Spime.cz od španělského výrobce Velfont má navíc horní vrstvu z bambusových vláken, která tvoří přirozenou ochrannou bariéru před všemi negativními vlivy.

 

Kupujete novou matraci? Vsaďte na kvalitu a šikovný potah proti roztočům

Kvalitní přírodní materiály a dobrá prodyšnost bojují s nezvanými návštěvníky zdaleka nejefektivněji. Matrace ze 100% přírodního latexu opatřené potahem Greenfirst, jež díky směsi přírodních esencí (citrus, eukalypt a levandule) spolehlivě likviduje všechny roztoče, si zamilují nejenom alergici.

V e-shopu Spime.cz je nabízí česká společnost Postelia s.r.o., která u svých matrací nepoužívá žádná lepidla (snižující prodyšnost). Ale nezůstává jen u tohoto. K mání jsou například i matrace z BIO studené pěny od Carpenter pod označením Naturalis. Tento typ pěny nahrazuje část použitých ropných produktů šetrnějším olejem z přírodních zdrojů.

Matrace ze 100% latexu jsou pak vyrobeny z rovných 100% přírodních složek, takže pokud ve vás bije srdce ekologa, určitě jim dejte šanci.

Ostatní zdravotní matrace používají jako svůj základ paměťové pěny z dílny německého výrobce Carpenter, který se pyšní certifikací CertiPUR-US®. Tato certifikace zaručuje produkování nízké hladiny emisí při výrobě a garantuje úplnou absenci nebezpečných látek, jako např. formaldehydu, PBDE, ftalátů, olova, rtuti a dalších známých hrozeb pro zdraví i životní prostředí.

Všechny matrace lze navíc vyrobit na míru vaší postele bez příplatku a doprava až k vám domů je zcela zdarma. Stačí nakoupit v e-shopu Spime.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.