Motivujte se hudbou

Motivujte se hudbou

Zkouškové období se pomalu blíží ke svému konci. Pokud patříte k těm, kteří ještě leží ve skriptech, je čas si zpříjemnit učení hudbou.

 

Orava Crater 4 jako doplněk vašeho pracovního stolu

Propojte svůj telefon s bezdrátovým reproduktorem a ponořte se do slov, která jsou před vámi. Vyzkoušejte Orava Crater 4. Jeho 7hodinová výdrž baterie mu dovolí být s vámi vzhůru po celou noc.  Zdroj zvuku můžete zajistit i za použití SD karty. Pokud na svém stole máte nápoje, pak se vám jistě stalo, že jste si jej někdy určitě omylem rozlili. Orava Crater 4 je odolný proti vodě, tyto nehody ho tak nerozhodí.

 

Čísla, která zahřejí

Výkon 20 W je na takový malý přístroj víc než pozoruhodný. Váha 1,15 Kg bude v batohu téměř nepoznatelná. Rozměrově vám v něj nezabere místo 220,3 mm × 102,5 mm × 102 mm. Jeho frekvence je od 50 Hz až do 20000 Hz.  Kapacita baterie je 2 200 mAh – to taky ujde, co myslíte?

Intuice vás povede

Bluetooth propojení je velice snadné. Pokud byste však tápali, podrobný manuál vám rád napoví, jak se s tím poprat. Pokud už jste se poprali se zkouškami, uspořádejte třeba party. I zde Orava Crater 4 oceníte. Hudba se rovnoměrně rozptýlí do prostoru a hosté budou uchváceni atmosférou, kterou díky němu vykouzlíte.

 

Stáhněte si Spotify, hudba vám už neuteče

Spotify je jedna z nejstahovanějších aplikací. Své oblíbené playlistysi pusťte nahlas. Hudební novinky už vám také neuniknou. Nechte svůj reproduktor pořádně zařvat. Uvidíte, že i při vyšší hlasitosti nebude poznamenána kvalita zvuku. Jak je vidět, přenosný reproduktor je nepostradatelný v domě každého, kdo má rád hudbu a není příznivcem sluchátek.

Už máte svůj bezdrátový reproduktor? Pořiďte jej ještě dnes a užijte si hudbu na plný plyn. Zkouškové či psaní seminárek bude při správných muzice úplná hračka.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.