Čím obdarovat nastávající maminku?

Čím obdarovat nastávající maminku?

Narození dítěte patří k nejkrásnějším okamžikům v životě. Jaký dárek k této události zakoupit novopečené mamince? Vsaďte na kreativní nápad, s nímž rozhodně nešlápnete vedle. Potěší a zároveň v sobě nese punc luxusu.

 

Netradiční kytice z kojeneckého oblečení

Květina je pro maminku opouštějící porodnici samozřejmostí. Ovšem ta tradiční nemá tak dlouhou trvanlivost. Proč nedarovat originální kytici, která nejen že zaujme svým pěkným vzhledem a neuvadne, nýbrž plní i praktickou funkci. Ten pravý dárek k narození dítěte je ručně vázaná Floby kytice.

 

Široký okruh uplatnění

Toto dárkové balení mile překvapí též kolegyni odcházející na mateřskou dovolenou. Rovněž je vhodným dárkem ke křtinám či při příležitosti vítání občánků.

 

Nápaditost na prvním místě

V čem spočívá jedinečnost Floby kytice? Kytice je s láskou ručně uvázána z kojeneckých body, ponožek, bryndáčku, dudlíku a hračky. Tyto věcičky jsou doplněné textilními květinami a dalšími drobnými dekoracemi. Na první pohled vypadá kytice opravdu jako žívá. Můžete se domluvit i na připravení kytice na míru podle vašich představ.

 

Dárek pro miminko

Co se nachází ve Floby kytici pro miminko? Můžete si vybrat různě velké kytice, které jsou složené z dětských body ze 100% bavlny, na výběr máte velikost, nebo i variantu s krátkým či dlouhým rukávem. Kytici tak můžete přizpůsobit podle toho, kdy jdete maminku navštívit. Dále zde nechybí dětské ponožky, dudlík značky Avent, bryndáček nebo silikonové kousátko či kojící korále. Součástí dárku pro nastávající maminku je i malý plyšový medvídek, různé druhy textilních květin a plechový kyblíček. Kytici doprovází dárková kartička, kam je možné napsat osobní vzkaz pro obdarovanou maminku. Kytice může být poslána i se vzkazem přímo mamince domů.

 

Varianty kytic

V nabídce Floby kytic se nachází hlavně růžové a modré variace. Můžete si však nechat sestavit dárkovou kytici i ve žluto-oranžové barevné kombinaci. Základ může tvořit kromě plechového kyblíčku též proutěný košík nebo háčkovaná deka. Na míru si můžete nechat připravit i kytici pro dvojčátka nebo neutrální, pokud si maminka nechce nechat prozradit pohlaví miminka.

 

Floby lízátka a cupcakes

Podivujete se nad tím, že byste měli darovat čerstvě narozenému miminku lízátko nebo cupcakes? Budete překvapeni, že se pod tímto názvem nachází dárkové sady, které na první pohled skutečně vypadají jako oblíbené sladkosti. Dětská body jsou v dárkové sadě srolována do tvaru lízátka nebo cupcaku. Tento dárek těhotnou kamarádku určitě také mile překvapí.

 

Další tipy na dárky

Jaký dárek pro těhotnou maminku by mohl ještě udělat radost? Kromě výše jmenovaných dárkových sad to jsou stylové milníkové kartičky. Ty slouží k zachování vzpomínek na období od čerstvě narozeného miminka až po věk 10 let.

 

Milníkové kartičky

Balení obsahuje 33 kusů milníkových kartiček, díky nimž budete mít krásnou vzpomínku na jednotlivé časové milníky vašeho děťátka. Kartičky vyvedené na kvalitním matném papíře jsou bezpečně uloženy v kartonové krabičce s motivem srdce. Kompletní seznam milníkových kartiček začíná kartou s názvem „Ahoj světe, jsem tu!“. Poté následují kartičky s věkem 1, 2, 3 a 6 týdnů, 1 až 11 měsíců, 1 až 10 let. Takže, jak je patrné, skutečně se jedná o důležité milníky v životě dítěte. Velmi přehledně budete mít uchovány vzpomínky i na první krůčky, pasení koníčků, první slovo, Vánoce atd. Aby vám žádná vzpomínka neunikla, můžete si na druhou stranu kartičky psát vlastní poznámky. Ty se mohou týkat výšky, váhy, prvních slůvek nebo prvního krůčku.

 

Dárkové sady

Při výběru dárku k narození dítěte se můžete inspirovat i dárkovými sadami. Na výběr jsou dva typy dárkových sad. Dětská výbavička je buď uložena v plechové nádobě, nebo v kufříku. Ten může zároveň sloužit pro ukládání vzpomínkových věciček, jako jsou první obleček, botičky nebo hračka.

Na Floby si vyberete krásné a originální dárky pro nastávající maminku, se kterými jí zaručeně vykouzlíte úsměv na tváři. Dárky jsou připravovány s láskou a milým zákaznickým přístupem ke každé objednávce.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.