Jak najít vhodnou dovolenou – víme jak na to

Jak najít vhodnou dovolenou – víme jak na to

Nalézt optimální destinaci nebo dovolenou ušitou na míru svým potřebám je každoroční oříšek pro bezpočet rodin. Dlouhé oběhávání cestovních kanceláří, vysedávání nad internetovou nabídkou či listování katalogem. To je obrázek tradičního vyhledávání dovolené snů. Všechno špatně, navštivte přehledný Atis a uvidíte, že dovolená 2014 bude ve vaši režii o mnoho jednodušší.

 

  1. pesV čem je Atis lepší než ostatní?

Cestovní kancelář Atis má více jak 20 letou tradici na českém trhu. Aktuálně se zaměřuje na levné destinace s nadstandardní nabídkou, která uspokojí i náročnější klientelu. Dominantní produkt společnosti tvoří pobyty v Maďarsku, pobyty na Slovensku  a také u nás v České republice.

Cestovní kancelář Atis sází na maximální přehlednost, proto na webovém portálu naleznete  šikovný rozcestník,  který vás navede tím nejrychlejším směrem k výběru dovolené podle vašich individuálních představ.

 

Dovolená se psem, s dětmi nebo s vozíkem?

Máte specifické požadavky na dovolenou? Vyhledáváte vhodný typ na dovolenou s dětmi nebo pro zralejší věk ? Jezdíte na dovolenou se psem? Žádný problém, Atis disponuje šikovným rozcestníkem, který vás určitě při výběru dovolené potěší.

Atis nabízí pobyty v těch nejžádanějších lokalitách Česka, Slovenska, Maďarska a Rakouska. Nechybí letní pobyty u Jadranu. Udělejte si na malý moment čas a usedněte se svou rodinou k virtuální nabídce, určitě si vyberete.

 

Pokud vás zajímají i další informace o nabídce společnosti Atis, navštivte je na internetové adrese http://www.atis.cz/.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.