Rezidence Hadovitá: Vaše nová adresa?

Pustila jste se do hledání nového bydlení v Praze, ale stále jste nenarazila na nic, co by vám doslova vyrazilo dech? V záplavě současných developerských projektů se není čemu divit. Nové byty posouvají někdejší standardy výše, takže to, co bylo ještě relativně nedávno vnímáno jako „luxusní“, je nyní poměrně běžné. Přesto se čas od času objeví nová adresa, která je v mnoha ohledech lepší než ostatní. Ale proč chodit kolem horké kaše – seznamte se s Rezidencí Hadovitá vznikající v městské části Praha 4 – Michle.

Rezidence Hadovitá: Vaše nová adresa?

Rezidence Hadovitá je projekt zkušeného developera Metrostav Development. Půjde o celkem 76 nových bytů a ateliérů v nadstandardním provedení. O budoucí podobu se postarali architekti z Arx Studia, kteří odvedli mistrovskou práci. Z vizualizací je patrné, že využili maximum z potenciálu lokality a navrhli budovy tak, aby kopírovaly svažitý terén. Stavby do stávajícího prostředí perfektně zapadnou, a přesto budou nepřehlédnutelné.

Byty Praha 4 budou prostorné, prosvětlené a prakticky řešené. Jedním slovem komfortní. Do nabídky se dostanou jednopokojové až čtyřpokojové jednotky s dispozicemi od 30 m2 do 100 m2. Na své si tak přijdou mladí lidé žijící jako singles i početnější rodiny s dětmi, které vyžadují více životního prostoru. Nedílnou součástí bytových jednotek budou také terasy, balkony a lodžie.

A proč se developerský projekt jmenuje tak, jak se jmenuje? Hadů se bát nemusíte, ti nemají s novými byty zhola nic společného. Název „zdědil“ po stejnojmenné ulici, kterou se do objektů vstupuje.

Co se týče občanské vybavenosti, rezidenci nelze nic vytknout. V bezprostřední blízkosti se nachází obchodní centra Arkády na Pankráci a DBK na Budějovické. A za pouhých dvanáct minut se dostanete do OC Chodov.

V okolí objektů však nejsou pouze nákupní centra. Michle nabízí malebné prostředí, které umocňuje přítomnost Baarova parku a nedalekého Kunratického lesa. Pro nudu zde skutečně není místo.

Pokud vás prodej bytů v Praze zaujal, sledujte aktuální informace na www.rezidencehadovita.cz.
1 odpovědí na "Rezidence Hadovitá: Vaše nová adresa?"

  1. Mag  Leden 3, 2018 v 1:25 pm

    Tam to vypadá moc pěkně. Ostatně to na těchle grafikách vždycky. 🙂 Je fajn, že to není úplně zastavěné, ale že tam je sem tam nějaká zeleň. Když jsem hledala bydlení, tak od takových projektů jsem se kvůli ceně držela dál, ale taky by se mi to moc líbilo. 🙂 Moc pěkné bytečky jsem občas nacházela tady: http://www.eurobydleni.cz/byty/praha/

    Odpovědět

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.