Příprava svatby = příprava na manželství

Příprava svatby nebývá jednoduchou záležitostí - koho pozvat, kde a v jakém stylu svatba bude, kolik za ní chceme utratit, chceme mít svatbu snů nebo jen obřad s malým pohoštěním… Je to taková prubířská zkouška diplomacie a vyjednávání, která se bez kompromisů málokdy obejde a zároveň se z ní dá vyčíst i budoucí vzájemné „fungování“ snoubenců v manželství.

Příprava svatby = příprava na manželství

A proto je dobré vědět kam zajít a vše si co nejvíce zjednodušit. Například svatební salon Valentýnka Vám s přípravami opravdu pomůže.

  • Zajistí svatební oznámení podle Vašeho výběru z nabídky katalogů renomovaných tiskařských firem.
  • Zajistí snubní prsteny ze 14ti karátového žlutého, bílého, růžového zlata nebo stejné vzory ze stříbra. Velmi populární a cenově dostupné jsou nyní snubní prsteny z chirurgické oceli či titanu.
  • Pokud se Vám nedaří sehnat fotografa nebo hudební doprovod, i s tímto rádi pomohou.
  • Svatba bez svatebního dortu? Nemyslitelné! Doporučí jen ty nejlepší cukráře.
  • Výzdoba aut a sváteční tabule? Poskytnou odborníky, pokud si nevíte rady.
  • Všechny ženy a především nevěsty chtějí být v tento výjimečný den nejkrásnější. Proto je kadeřnický a kosmetický servis samozřejmostí a je možné jej poskytnout i u Vás doma.
  • Pro nevěstu zajistí to nejdůležitější a tím jsou svatební šaty.

Svatební šaty klasické dlouhé různých typů, barev i velikostí až po krátké šaty, či svatební kostýmky. A pokud byste třeba neuspěli s nabídkou šatů v salonu, je možné Vám je objednat přímo na míru. Můžete si vybrat z široké nabídky kolekcí svatebních šatů od renomovaných výrobců. V tomto případě je nutné nenechávat výběr šatů na poslední chvíli, protože dodavatelé salonu potřebují čas na výrobu mnohdy 3-4 měsíce.

Spolu s nevěstou oblékne svatební salon do svatebního i ženicha, družičky, mládence, maminky, tatínky a další svatebčany. Pro dámy jsou na výběr dlouhé společenské šaty typu velké večerní, malé večerní až po odpolední koktejlky. Všechny šaty je možné nejen zapůjčit, ale i zakoupit.

Valentýnka poskytuje také doplňky jako krabičky na výslužky, ubrousky s monogramy novomanželů, bižuterii, ozdoby do vlasů, závoje, klobouky, bolerka, pelerínky, kožíšky, pánské košile, kravaty, regaty, motýlky atd.

Svatební salon Valentýnka má také širokou nabídku společenských/večerních šatů, a to jak pro mladá děvčata do tanečních či na maturitní plesy, tak pro maminky, babičky a všechny dámy, které prostě chodí rády „plesat“.  A je tedy jen na Vás, zda si šaty půjčíte nebo koupíte.

Přejeme Vám krásné a nezapomenutelné slavnostní chvíle 🙂
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.