Uvelebte se na hrušce – máme pro vás tip!

Ne, nebudeme vás nabádat, abyste svým pozadím vytvářeli pyré z lahodného ovoce. Rádi bychom vám představili stále oblíbenější sedací vaky ve tvaru hrušky od ryze české firmy M&M a seznámili vás s jejich výhodami!

Uvelebte se na hrušce – máme pro vás tip!

Napůl pytel, napůl křeslo – přesně tak vypadají sedací vaky ve tvaru hrušky. Jde vlastně o jakýsi hybrid, který v sobě snoubí pohodlí klasického sedacího vaku a komfortní opěrku pro záda. Jednoduše se usadíte na polštáři vyplněném certifikovanými polystyrenovými kuličkami EPS – a opřete se! Jaká úleva pro namáhaná záda, a to bez nutnosti změny vašich starých zvyků! Víme, že ne každý nadšenec pro pohodlné posezení přišel na chuť klasickým sedacím pytlům, a právě proto jsou tu ty ve tvaru hrušky, které připomínají spíše pohodlná křesílka.

 

Do týdne a přímo na míru

A proč nakupovat právě od  firmy M&M? Je česká a používá kvalitní materiály – to především. Každý vyrobený pytel je také originál. Jednoduše si vyberete tar a požadovanou barvu a sedací vak bude ušit přímo pro vás. Máte individuální požadavky? Kontaktujte zákaznickou podporu a zkuste najít to nejlepší řešení pro své potřeby. Budete překvapeni, kolik různých možností je ve světě sedacích vaků k mání!

A co ještě u sedacích pytlů M&M oceníte? Především snadnou údržbu, díky potahu z polyamidu se na vacích neusazuje špína. Postačí jim očištění houbičkou s teplou vodou, ale nebrání se ani čištění tekutým či sypkým pracím práškem – to kdyby vaše ratolesti na svůj dětský sedací vak vylily třeba limonádu.

Použitá textilie je stálobarevná a vysoké kvality, švy u sebe pak drží dvojité nebo trojité prošívání, zamezující nepříjemnému úniku kuliček do místnosti. A nesmí chybět ani šikovný bezpečnostní uzávěr pro doplnění kuliček pro váš maximální komfort a pohodlí. Objevte tajemství široké nabídky za ty nejlepší ceny na stránkách www.nejlevnejsi-sedaci-vaky.cz!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.