Fototapety a samolepky na zeď umí víc než jen dekorovat!

Fototapety a samolepky na zeď umí víc než jen dekorovat!

Určitě to znáte. Chtěl byste něco ve svém bydlení změnit, napravit nedostatky, dodat stěnám pokojům šmrnc a nevšední atraktivitu. Ale chybí vám na to čas a někdy také peníze. Designové fototapety a samolepky na zeď vám však vytrhnou trn z paty hned na několika místech.

 

Ta výmalba se nám moc nepovedla

Může se to stát každému, zvlášť pokud nejsou stěny tak rovné, jak jsme si původně mysleli a stopy po vrtání a sádrování také samy od sebe nezmizí. A co tedy s tím? Vsaďte na designové fototapety na zeď do interiéru ve vliesovém provedení, které dokonale maskují nerovnosti stěn, snadno se aplikují (lepidlo pouze na stěnu) a jsou dostupné v široké škále motivů a provedení. Ty nejlepší se svým vzhledem vyrovnají i obrazům, takže je klidně můžete nalepit nad pohovku nebo jako uvítací prvek do předsíně.

 

Zase ta izolepa aneb zatracené plakáty!

Děti se rád obklopují svými oblíbenými pohádkovými hrdiny, na stěně však po nich zůstávají nevzhledné stopy v podobě oloupané omítky nebo zbytků izolepy. Nádherné samolepky na zeď do dětského pokoje navržené jako samolepící fototapety však povrh výmalby nijak nepoškodí. Permanentní lepidlo se skvěle přizpůsobí každému materiálu, je voděodolné a dlouho vydrží. A jakmile se samolepka dětem omrzí, nezůstane po ní na stěně ani stopy!

 

Oprýskaný nábytek, stopy po pastelkách a další pohromy

Domácnost s malými dětmi jen zřídka zůstane ušetřena různých pohrom a katastrof. Často jde o nešťastnou náhodu třeba v podobě zapomenuté propisky, která však z nové komody nebo skříně nejde dolů za žádnou cenu! Latexová nebo vliesová fototapeta zakryje stopy jen na sádrokartonu či klasických a betonových omítkách. Ale věděli jste, že samolepící fototapety se udrží na mnohem větším množství povrchů? Bez problémů zvládnou:

– hladké a rovné omítky
– sklo
– většinu plastů
– PVC desky
– laminátové desky
– sádrokartonové desky

Stačí si jen vybrat ten nejkrásnější motiv, zakrýt s ním zvolený estetický průšvih a užívat si svěží závan módních trendů v místnosti. Vyzkoušejte a uvidíte!

 
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.