Dopřejte si dovolenou v Rakousku

Dopřejte si dovolenou v Rakousku

Láká Vás prožít zimní dovolenou v malebné přírodě rakouských Alp? Komfortní ubytování Rakousko pro Vaše zimní toulky můžete najít již dnes na internetovém zábavním portále Firmy na zážitky.

 

Udělejte si čas na zimní dovolenou v Rakousku

Rakousko bývá označováno jako kolébka alpského lyžování, proto není divu, že si zde přijdou na své zejména vášniví lyžaři. V Rakousku najdete více než 3 500 nejmodernějších lanovek a přes 22 000 km sjezdových tratí. K lyžování zve osm ledovcových areálů. Rakousko je právem označováno také jako skutečný ráj pro lyžaře. Kromě vynikající dostupnosti z České republiky lze jako benefit přičíst také rodinnou atmosféru, s níž se můžete setkat v řadě ubytovacích zařízení. Tipy na ubytování můžete hledat zde www.firmanazazitky.cz/eurovikendy/. Zatímco v našich končinách byste v zimě na mnoha místech sníh sotva našli, v Rakousku tento problém řešit nebudete muset. V neposlední řadě lze říci, že tento náš jižní soused lze označit za zlatou střední cestu, co se týče kvality a ceny.

 

Rakousko je jasnou odpovědí na Vaši otázku, kam na dovolenou v únoru

Do Rakouska však můžete přijet nejen za lyžováním. Tato německy hovořící země se může pochlubit také krásnými historickými památkami, nádhernou přírodou, dobrým jídlem a pitím. Přesvědčivých odpovědí na otázku, kam na dovolenou v únoru je tedy více než dost. Při návštěvě mnoha rakouských měst si zamilujete místní architekturu. Nemusí přitom jít pouze o oblíbené turistické destinace, jako je hlavní rakouské město Vídeň, Mozartovo rodné město Salzburg nebo starobylý Linc. Pokud rádi ochutnáváte na dovolené v zahraničí tamější gastronomii, pak byste si neměli nechat ujít ochutnání tradiční hovězí polévky s různými přísadami, špekových knedlíků, rakouských vdolečků nebo vídeňské bábovky.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.