Chystáte se zařizovat ložnici? Víme, kde začít!

Určitě vám nemusíme připomínat, že právě ložnice je tím nejintimnějším pokojem v celém bytě, v němž navíc trávíme minimálně třetinu svého života. Ukládáme se zde ke spánku a to, v jaké náladě a vitalitě se ráno probudíme, ovlivňuje mnohem více faktorů, než jsme si vůbec ochotni připustit.

Chystáte se zařizovat ložnici? Víme, kde začít!

Jaká je optimální šířka lůžka?

Pokus spíte v ložnici sami, můžete tento odstavec prozatím přeskočit. Pro všechny případy si ovšem zapamatujte, že ideální rozměr postele se pohybuje ve 160 centimetrech šířky lůžka. Možná to tak nevypadá a říkáte si, že se přece pohodlně vyspíte i na 140 cm, a navíc tak v místnosti ušetříte mnohdy cenné centimetry. Je však bohužel jen otázkou času, kdy vás vzájemné tulení omrzí a vy budete neuváženého nákupu litovat.

 

Nábytkové kolekce jsou ideálním řešením

Právě proto bychom vám dnes chtěli představit specializovaného prodejce nábytku Nabytek-forliveshop.cz, jež ve svém sortimentu nabízí mimo jiné i několik kolekcí určených přímo do ložnice. Díky snadno kombinovatelnému nábytku tak ušetříte množství místa i tam, kde byste to původně neočekávali.

To všechno jsou drobnosti, které vám mohou při plánování ložnice výrazně napomoci. A pokud budou navíc opticky propojeny s ostatním vybavením, stane se ložnice prostorem, do něhož budete často a rádi vstupovat, abyste z něj vyšli doslova nabití pozitivní náladou a energií.

Jak by měl vypadat ideální nábytek do ložnice?

Všechny kolekce nábytku do ložnice, ale i samostatné kousky na Nabytek-forliveshop.cz jsou veskrze kvalitní, funkční, moderní, praktické a dostupné za rozumnou cenu. Díky množství stylů a dezénů si snadno vyberete přesně to, co do vašeho interiéru zapadne nejlépe. A pokud si nebudete se svým výběrem jistí, můžete vždy kontaktovat vyškolenou obsluhu přes e-mail č telefon, která vám ráda a ochotně poradí. Vyzkoušejte a uvidíte!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.