Za pár týdnů se koná největší psí festival v České republice, tak si ho nenechejte ujít

V České republice se konají různé festivaly. Pravděpodobně si na ty nejznámější vzpomenete během mžiknutí oka. Většinou se však jedná o hudební verze, přičemž na pódiích vystupují rockové i popové hvězdy. Slyšeli jste však někdy o psím festivalu? Zaujme zejména milovníky těchto čtyřnohých mazlíčků.

Za pár týdnů se koná největší psí festival v České republice, tak si ho nenechejte ujít

Stovky talentovaných pejsků se předvedou už 1. září na psím festivalu. Dále se můžete těšit i na zábavný program, soutěže pro rodiny s dětmi, dobré jídlo a spoustu dalšího. Psí festival se odehraje v Praze na Střížkově. Generálním partnerem unikátního festivalu je společnost Reedog.

 

Jaký je program festivalu?

Program je opravdu nabitý. Věřte, že na nudu nebude vůbec místo. Pořadatelé zahájí DogFest přesně v 11:00 hodin. Po úvodním slovu se můžete těšit na záchranářské psy, kteří vám ukážou, jak hledají člověka. Vzápětí je naplánováno vystoupení DogFrisbee. První hodinu festivalu uzavře chrtí závod, v němž poběží jak psi, tak i fenky.

Pestrý program je připraven i od 12:00 hodin. V Bull zóně se odehraje přeskakování na čas. Poběží se také chrtí závod. Ještě navíc se pejsci ukážou, jak to umí ve vodě. Chybět nebude ani módní přehlídka, a to přímo na hlavním pódiu. Celodenní program je opravdu bohatý. Jestliže se chcete podívat, co vás čeká v každou hodinu, nahlédněte na stránky DogFestu.

Účinkujícími jsou například profesionální kynolog a trenér bull plemen Daniel Žďárský, trenér obran psů Miroslav Tošnar či Petr Červinka, jenž má na starosti vodní sporty psů.

 

Kolik stojí vstupenky?

Doporučujeme koupit si vstupenky v předprodeji, jelikož vyjdou levněji. Celodenní vstupenka na jednu osobu stojí 99 korun a na rodinu 2+2 zase 249 korun. Jestliže nestihnete koupit v předprodeji, nezoufejte, lístky se budou prodávat i na místě, ovšem za ceny 149 korun a 299 korun.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.