Udělejte o Vánocích radost krásným šperkem!

Nápadů na originální dárky, které doopravdy potěší, není nikdy dost. A právě šperky patří k těm pravým evergreenům. Ne, teď nemáme na mysli bižuterii, i když i ona dokáže při správném výběru zaujmout. Jednou za rok je totiž na čase dopřát si něco hodnotnějšího a trvanlivějšího, jako jsou šperky ze zlata nebo stříbra.

Udělejte o Vánocích radost krásným šperkem!

Dobrou zprávou je, že nemusíte mít na svém kontu statisíce, abyste mohli svým drahým dopřát kvalitní a krásné šperky. Některé z nich pořídíte i za méně než tisíc korun, naopak připlatíte si za drahé kameny nebo perly. Ty však nejsou podmínkou. Jde tu o vkus a příležitost.

 

Vánoce pro ženy ve znamení lesku drahých kovů

Zlaté a stříbrné šperky mají své místo již tradičně ve šperkovnicích dívek a žen všeho věku. Zlaté náušnice se nikdy neomrzí, náramky ze stříbra potěší svým jemným vzhledem a kombinace obou drahých kovů dodá celému dárku punc modernosti.

A co koupit ženě, která již všechno má? Sázkou na jistotu jsou nejrůznější přívěsky, s nimiž může v jediném kroku změnit vzhled svých oblíbených zlatých či stříbrných řetízků. Kříže, madony nebo andílci budou tím pravým pro babičku, zatímco maminku potěší třeba zlatý medailonek s fotografií nebo zlaté srdíčko darované z lásky.

Hledáte originalitu? Chcete, aby z darovaného šperku vyzařovala osobitost a péče, jakou jste věnovali jeho výběru? Máme pro vás tip – šperk z portugalského stříbra, z něhož dýchá nostalgie a preciznost dávných časů. Každé oko pak potěší nevšední krása přírodních markezitů v mnoha barevných odstínech.

 

Ušlechtilé dárky, pro muže, kteří mají vkus

Vhodně zvolený šperk však může potěšit i pánskou část rodiny. Zlaté náramky či prsteny přijdou vhod při každé rodinné oslavě. Hledáte spíše něco moderního se svěžím stylem? Pak zapátrejte v nabídce šperků z chirurgické oceli. Není váš tatínek či dědeček zrovna parádník? Nevadí. I tady existuje ře&sc aron;ení. Vsadit tak můžete třeba na stříbrný kalamář, stříbrné obouvátko nebo stříbrný nůž na dopisy.

U dárků z drahých kovů navíc máte jistotu, že nikdy nevyjdou z módy a budou vypadat krásně i po mnoha letech. A to je hned o dva důvody víc, proč letos darovat jedinečný dárek s blýskavým srdcem těm, které máte rádi.
1 odpovědí na "Udělejte o Vánocích radost krásným šperkem!"

  1. teriaki  Březen 12, 2018 v 9:33 am

    Zlaté a hlavně ocelové šperky koupíte za hubičku zde: https://www.ok-snubniprsteny.cz/

    Odpovědět

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.