Ta pravá sváteční atmosféra do ložnice

Svátky radosti a milých dárků se blíží, ve spíži se začínají kupit ingredience na vánoční cukroví a děti už píší svá nejtajnější přání a touhy na zdobený papír, který brzy pošlou Ježíškovi. Do celého domu se po malých krůčcích vkrádá sváteční atmosféra, a proto by ani ložnice neměla zůstat stranou! Vždyť právě tady trávíme až třetinu z celého svého dne, proč se tedy vánočně nenaladit už po probuzení?

Ta pravá sváteční atmosféra do ložnice

Jen v Evropě existuje velká spousta vánočních tradic. Zatímco někde jsou symbolem perníčky, jinde dělají milovníkům Vánoc radost krásné florální vzory a na studeném severu zase nedají dopustit na typicky sváteční kontrast červené a zelené barvy na bílém pozadí. Vaše nové vánoční povlečení se tak zdaleka nemusí omezovat jen na tuzemské zvyklosti!

 

Slaměný design z Finska

Milujete ozdoby ze slámy a motivy, které svým vzhledem tento nevšední materiál připomínají? Pak si určitě zamilujete vánoční povlečení inspirované zemí jezer a divoké přírody. Poznáte ho podle vzorů srdce, jablek a dalších jednoduchých aplikací.

 

Hřejivé norské vzory

Mají pro vás Vánoce spíše příchuť hřejivého pohodlí ve svetru od babičky? Pak se nechte unést norskými vzory, které právě takovou zručnou práci jehlic připomínají. Libují si v zeleno-bílo-červené kombinaci, ale nejsou jím cizí ani jiné barvy, takže se vždy trefí do vašeho vkusu!

 

Jednoduchá krása anglických svátků

Směřujete spíše k minimalismu? Mají pro vás Vánoce především barvu sněhu a nadýchaného obláčku cukru na lineckém cukroví? Pak se nechte inspirovat jednoduchým anglickým designem drobných výrazných motivů na bílém pozadí.

Všechno pro děti

A co nám ještě chybí? Samozřejmě stylové vánoční povlečení pro nejmenší členy domácnosti. Tady zapomeňte na všechny cizí zvyky a dejte přednost tradičnímu českému Ježíškovi nebo Mikulášovi. Proč dělat dětem v hlavě zbytečný zmatek? Vždy však dbejte na použití kvalitní 100% bavlny a kvalitních tiskových barev, které se neoperou ani nevyblednou. Jen takové povlečení totiž zůstane krásné a bez kazů opravdu dlouho. A aby bylo dětem teplo i při čekání na Štědrý den, kupte domů ještě jednu nebo dvě hřejivé deky se zimním motivem, které navíc váš interiér skvěle doplní a dotvoří.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.