Tuhé šampóny u nás doma mají své čestné místo

Tuhé šampóny u nás doma mají své čestné místo

V naší domácnosti mám nákupy na starosti já, jakožto žena. Mám tak ráda věci, které nejenže tříčlenné rodině ušetří pár set korun, ale také věci, které jsou praktické a přitom účinné. Zejména v oblasti drogerie a kosmetických produktů jsem dosti opatrná při svých výběrech, jelikož neznamená, že to co je drahé, musí být za každou cenu kvalitní, o čemž jsem se již několikrát sama přesvědčila. A tak jsem jednoho dne čistě náhodou narazila na tuhé šampóny, tedy na naprosto revoluční věc, která v naší domácnosti rozhodně chyběla. Z počátku jsem samozřejmě byla na rozpacích, zda bude takováto malá kulička, která se nazývá šampónem vůbec účinná, avšak jsem se naštěstí zmýlila a tento malý poklad v podobě malé kuličky či válečku, miluje celá naše rodina. Své čestné místo tak v naší koupelně rozhodně zaujímá.

 

Tuhé šampóny oceňují všichni tři

Jelikož mám doma hned dva muže, věděla jsem, že je tímto revolučním přípravkem naprosto ozbrojím. Oba rádi cestují a milují asi tak jako všichni muži praktické věci, které mohou vzít kamkoliv s sebou a právě tuhé šampóny přesně takové jsou. Když jsem je tak touto novinkou obdarovala, netušila jsem, že u nich vzbudí až takový obdiv. Oba si zamilovali citronovou a mátovou vůni. Nosí je všude s sebou a to jak na plavání do bazénu, na chatu, tak i pod stan na Šumavu, kam jezdí každé dva měsíce. Oba musí mít tak doma dostatečnou zásobu těchto malých pokladů, jelikož už se bez nich absolutně nikam nehnou.

 

Naše vlasy jsou bohatší, pevnější a hebčí

Nejenže tuhé šampóny udělali radost nám, ale potěšení je i na straně pokožky naší hlavy a především našich vlasů, které jsou nyní o 100% hebčí, bohatší a pevnější. Naše kořínky jsou pevné, vlasy se netřepí a nelámou a syn již nebojuje s abnormálním množstvím lupů, které ho doposud trápilo. Za nás tři tak mohu tyto dokonalé šampóny jedině doporučit. Jejich výdrž je navíc oproti klasickým šampónům o poznání delší, což se rozhodně vyplatí.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.