Zařizovat dětský pokoj je veliká zábava!

Zařizovat dětský pokoj je veliká zábava!

Výběr nábytku, dekorací a barev do dětského pokoje je mnohem zábavnější než třeba kupovat vybavení do jídelny. Proč? Kde jinde máte jedinečnou možnost probudit v sobě dítě a zcela popustit uzdu fantazii?

 

Vsaďte na celé sestavy

Jestliže nemáte čas, energii, případně inspiraci jak vkusně, účelně a zároveň stylově zařídit dětský pokoj vaší ratolesti, není nic jednoduššího než vybrat z nespočtu již předem sestavených kolekcí. Docílíte tak jednotného vzhledu dětského nábytku. Krásné ukázky najdete na webu hmnabytek.cz. O veselé barvy není nouze. Kolekce Lorento disponuje dvěma variantami – v zeleném a fialovém provedení. Naopak kolekce do dětského pokoje miminka CHIC je zpracována v elegantní a uklidňující bílé barvě.

 

Zapojte do výběru nábytku i vaše ratolesti

Pro ty z vás, kteří máte bohatou představivost a dítě připravené aktivně se podílet na zařízení jeho pokoje, kombinujte, hrajte si a vybírejte z jednotlivých kusů nábytku bez omezení.

Dětské vyvýšené postele zajistí dostatek prostoru navíc díky úložným boxům a zásuvkám. Nebo co třeba autopostele? Váš malý rošťák bude zcela jistě ochotně každý večer uléhat do pohodlného „sporťáku“.

Samostatnou kapitolou je pak dětský psací stůl. Pro studenty bude ideální takový, který disponuje zásuvkami a prostory k umístění počítače. Naopak pro menší děti představuje rostoucí psací stůl jasnou volbu. Dá se na něm totiž nastavit výška desky stolu i její sklon.

V pokoji vašeho dítěte jistě najdou místo i šatní skříně a nástěnné police. Stejně tak praktické komody, které jsou vhodné pro uskladnění oblečení i hraček. Kombinovaná komoda s přebalovacím pultem a zabudovanou vaničkou pro vaše miminko je jednoduše báječná věc. Bývá opatřena kolečky, díky nimž komodu můžete přemisťovat podle potřeby. Mrkněte se na hmnabytek.cz. Přebalovací pult s komodou SMART BOSCO splní požadavky i těch nejnáročnějších z vás.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.