Jednoduchý jako lak, trvanlivý jako gel! Už jste vyzkoušely gel laky?

Jednoduchý jako lak, trvanlivý jako gel! Už jste vyzkoušely gel laky?

Plesová sezóna je v plném proudu. Krásné šaty máte, termín u kadeřníka také a líčení zvládáte levou zadní. Ale co nehty? Dokonalá manikúra je to, co vám schází k dokonalosti! Naštěstí pro vás máme obrovského pomocníka, který vám péči o váš zevnějšek usnadní. Jmenuje se One Step gel lak a budete ho milovat!

 

Kolem čeho je takový povyk?

Pokud ještě neznáte pojem gel lak, tak pozorně čtěte. Vykouzlit si pevné, odolné nehty během pár minut z pohodlí domova u oblíbeného seriálu ještě nikdy nebylo tak jednoduché. Dokonce nepotřebujete tisícero produktů ani nehtový kurz, zvládne to opravdu každá! Manipulace s gel laky je velmi jednoduchá, jelikož se nanáší štětečkem, přesně jak jste zvyklé u klasických laků na nehty.

Jediná změna je, že se po aplikaci musí každá vrstva gel laku vytvrdit po dobu 2 minut v UV, případně LED lampě na nehty. Může se to zdát jako otrava, ale opak je pravdou! Obyčejné laky mnohdy schnout i deset minut a stejně je při první příležitosti někde odřete. Gel laky jsou dokonale tvrdé i suché hned po vytvrzení a na nehtech vydrží nepoškozené až tři týdny.  Rychlé a efektní, přesně to potřebujete!

Tip: Zaujaly vás gel laky? Pro začátek vám doporučujeme pořídit si cenově výhodnou sadu gel laků, ve které najdete všechno, co pro dokonalou manikúru potřebujete. Bomba!

 

One Step gel laky do akce!

Existují dva typy gel laků – jednofázové a třífázové. Zatímco u třífázových potřebujete pod barvu dát základní bázi a navrch ochranný lesk, jednofázové One Step gel laky jsou ještě jednodušší. Stačí si jen nehty očistit, upravit tvar a nanést vrstvu jednoho z vašich oblíbených odstínů. Prostě natřete nehty, vytvrdíte v UV lampě a další dva týdny se o nic nemusíte starat!

Tip: Pro skvělý a dlouhotrvající výsledek doporučujeme nanášet jen velmi tenkou vrstvu One Step gel laku a postup dle potřeby opakovat. Nezapomeňte s každou vrstvou schovat nehty  do UV/LED lampy!

Věříme, že s tak jednoduchou aplikací a krásným efektem budou vaše nehty zářit a vy budete slýchat samou chválu. Navíc vám gel laky nabízí širokou škálu barev! Pokud se rozhodnete dát nehtům nový kabát, není nic jednoduššího, než si pomocí speciálního odlakovače gel lak odstranit a hurá na nový! Měnit je tedy můžete, kdykoliv se vám bude chtít. A zářit budete nejen na plese, ale každý všední den!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.