Tipy na sexy i praktické domácí oblečení

Tipy na sexy i praktické domácí oblečení

I doma by každá žena rozhodně měla přemýšlet o tom, co si na sebe obléká. Pokud nosíte vytahané tepláky a k tomu snad ještě super široké tričko po manželovi, tak si uvědomte, že právě tím můžete od sebe vašeho muže odrazovat. Muži chtějí upravené ženy, které ví, co jim sluší. Nebojte se, domácí móda je krásná, může být i sexy, současně je super pohodlná a je k mání za super cenu. V tomto článku najdete hned několik tipů na úžasně pohodlné a přitom velmi slušivé domácí oblečení.

 

Jak se oblékat doma?

Především tak, abyste se cítila maximálně pohodlně. Není třeba si s výběrem domácího oblečení příliš lámat hlavu, současně je ale nutné si dát pozor na to, abyste nevypadala jako trhan či dokonce jako šmudla. Z toho by váš muž ani hosté rozhodně radost neměli.

 

leoDomácí pohoda v overalu

Naším prvním tipem na super pohodlné a současně velmi slušivé domácí oblečení je Dámský overal Katrus. Na ženském těle vypadá úžasně (overal je vhodnější spíše pro vyšší postavy) a je super pohodlný. Je vzdušný, má 7/8 rukáv a kulatý výstřih. Komfort nošení zvyšuje guma v pase a zúžení kalhot směrem dolů.

 

Můžete mít i speciální domácí oblek

Náš tip číslo dvě je Dámský domácí oblek Sophia Messina. Má mladistvý střih, dvě praktické kapsy na kabátku a jeho ozdobou jsou lemy z proužkovaného úpletu. Tento oblek je možné využít k nošení na doma i jako pyžamo. 

 

Na co si dát pozor

Pokud dáváte přednost klasice – tedy kombinaci tepláky a tričko, buďte při jejich výběru soudná. Rozhodně se neuchylujte k tomu, že budete nosit oblečení po manželovi. Dopřejte si komfort a kupte si pohodlné kalhoty i tričko. Myslete hlavně na materiál. Lepší je, pokud je domácí oblečení ušito z bavlny, protože je prodyšná a na těle příjemná.

 

Chcete mít jistotu kvalitního výběru? Koukněte se na nabídku na www.leontyna.cz

 

 
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.