4 skvělé služby pro váš zářivý úsměv

Bílé zuby, zářivý úsměv a svěží dech bez jakékoli známky hygienického pochybení. Vše je to o přístupu k sobě samotnému a informacích, které se k vám dostanou. Právě proto vznikl tento informativně laděný článek přinášející ty nejefektivnější rady v oblasti bělení zubů a krásného úsměvu. Nestyďte se za svůj chrup a vezměte to pevně do svých rukou. Většinou vás od vytouženého úsměvu dělí jen několik málo desítek minut bezbolestného zákroku a pravidelné prevence. Moderní klinika Smille nabízí svým klientům hned několik technologicky vyspělých služeb.

 

Bělení zubů laserem

Bělení zubů laserem je v podání profesionálních lékařů z kliniky Smille naprosto bezpečné a navíc i bezbolestné. Stačí jen několik málo desítek minut a váš úsměv se stane krásným a zároveň neodolatelným. Efekt bělosti vydrží i řadu let, vždy záleží na následné prevenci a vyhýbání se životnímu stylu, který má negativní dopady na bělost zubů.

 

Dentální hygiena

Dentální hygiena v podání zubních specialistů z kliniky Smille je skvělým nástrojem pro udržení zdravého chrupu. Odstranění zubního kamenu, pigmentu a bakterií ze skloviny prodlužuje životnost vašich zubů o více jak 100%. K odstranění nežádoucích činitelů se používá bezbolestný ultrazvukový přístroj a kyrety.

 

Pískování zubů Airflow

Trápí vás povrchová pigmentace a bakteriální zbytky na vaší  zubní sklovině? Zažeňte tyto problémy jednou pro vždy do nejtemnějšího koutu své mysli a objednejte se na proceduru nesoucí název pískování zubů. Hlavním nástrojem se stává speciální pistole, která vysokotlakým proudem vody a granulovaným práškem odstraní i nežádoucí mikroskopické částice ze zubní skloviny. Procedura je vhodná pouze pro klienty se zdravým chrupem.

Nahlédněte na zubní specialisty i z trochu jiné stránky, té příjemné. Zbytečné obavy a předsudky jsou již dávno přežitkem. Bezbolestné dentální služby jsou odrazem moderní doby.

 

Pokud vás zajímají i další informace, navštivte internetové stránky na adrese http://www.smille.cz/.
1 odpovědí na "4 skvělé služby pro váš zářivý úsměv"

  1. Denisa Novotna  Říjen 23, 2017 v 3:51 pm

    Tuhle kliniku jsem ještě nezkoušela ale byla jsem v https://www.dsmile.cz/ a moc se mi to líbilo. Mohu také doporučit

    Odpovědět

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.