Jaro v módě nejsou jen kytičky a žlutá barva

Ono to tak trochu samozřejmě svádí a obchody jsou najednou plné žlutých věcí a květinových vzorů. Nic proti romantickým drobným kvítkům a žluté barvě, jen je to tak nějak každý rok stejné.

Jaro v módě nejsou jen kytičky a žlutá barva

Jaro přitom má hýřit barvami, vždyť kdy jindy než na jaře příroda kolem nás rozkvétá a probírá se k životu a nabízí tolik barev a tvarů. Právě přírodou se inspiruje výtvarnice Jana Petříková, která ve své návrhářské dílně ručně maluje na trička, mikiny, tuniky a šátky. V nové jarní kolekci na žlutou nezanevřela, ale není to jediná barva, kterou se rozhodla využít. Svůj prostor dostala i chladivá modrá, která připomíná oblohu a záhonky plné modřenců.

Netradiční ocelově šedá se skvěle hodí k tlumené červené, jako je obloha před bouřkou a západem slunce. Nechybí ani svěží zelená, fialová nebo oranžová. Jejich kombinace dokáže udělat divy a výsledek je dokonalý. Na jaře opravdu není potřeba bát se barev.

Jasné barvy, kontrast a přírodní motivy najdete i v dalších produktech z dílny šikovné výtvarnice. Dámská trička jsou vyrobena ze 100% bavlny, takže jsou příjemná na nošení a pohodlně s nimi zvládnete celý den v práci i rodinný výlet. Každý kousek je jedinečný, pro ruční malování triček se textil nejdříve různými technikami, jako je batika nebo savování, upraví a pak se dokresluje. Nikdy tak nebudou dvě trička stejná, i když budou mít stejný motiv. V tom je kouzlo ručně malovaného oblečení a tolik žádané jedinečnosti v módě.

Na www.modni-tricko.cz najdete plno inspirace nejen pro trička, ale i mikiny nebo hedvábné šátky. Samozřejmě se nezapomnělo ani na dětská nebo pánská trička. A pokud byste chtěli mít v šatníku nějaký kousek s motivem osobním, není problém se domluvit a nechat si vytvořit a nakreslit tričko přesně podle přání. Ať tak či tak, ručně malované oblečení je krásné, jedinečné a zaujme na první pohled.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.