Buď hrdý fotbalový fanoušek

Tak jako se dříve vojáci na bojištích rozlišovali pomocí uniforem, musí se i dneska rozeznávat mezi sebou fanoušci fotbalu. Když jdete na stadion podpořit svůj vítězný tým, je dobré dát jasně najevo, na čí straně stojíte. Někdy nestačí jen šála, pořídit se dá ledasco a základní vybavení by nemělo ve vaší sbírce chybět.

Buď hrdý fotbalový fanoušek

Trička vedou

Fotbal je sport jako každý jiný, ale přece jenom české kluby mají svou širokou základnu fanoušků, kteří se hrdě hlásí ke svému týmu. Pro ně je potřeba vytvořit takové nezbytnosti, díky kterým se budou cítit jako součást týmu. Předměty s oblíbeným logem proto mohou najít nejen ve fanshopech na stadionech, ale také na internetových stránkách Fandíme.eu. Vyberou si tu příznivci českých klubů, jako Sparta, Slavia, Bohemka, Plzeň a Baník. Správní sešívaní musí mít přívěšek se známkou, nebo červené tričko. Dokonce i u sparťanů vede triko, konkrétně s názvem Jsem hrdý sparťan. Nesmíte zapomínat i na malé příznivce, protože i pro ně se vyrábí oblečení v jejich velikostech. Fandit potom může celá rodina. Originálním dárkem pro otce, slávistu, jsou potom malé dětské botičky nebo čepičky pro jejich novorozené děťátko.

 

Netradiční suvenýry

Trička a šály jsou přece jenom ohrané zboží a doma je má každý. Výrobci ale nezůstávají pozadu a vymýšlí pro fanoušky i něco nového. Poslední dobou se stala velmi oblíbená přáníčka k svátku nebo k narozeninám s motivy oblíbeného fotbalového týmu. Pořídit také můžete peněženku s logem, náramky nebo kotníčkové ponožky. Kdo chce sdílet svoji podporu i v domácím prostředí, může uléhat do povlečení s logem sešívaných. Pivaři potom ocení otvíráky nebo půllitry s logem. Pořídit si lze prakticky cokoliv od polštářů přes boxy na jídlo až po kineziologický tejp. Takže jestli má nějaký fanoušek ve vašem okolí narozeniny, či svátek, víte, kam zajít pro dárek.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.