Kam na lyže s dětmi? Hurá do Jeseníků!

Kam na lyže s dětmi? Hurá do Jeseníků!

Přemýšlíte, jak si zpříjemnit mrazivé dny roku? Naplánujte si s rodinou parádní lyžovačku v Jeseníkách! V tomto divukrásném pohoří Moravy vás čekají unikátní chvíle strávené v panenské přírodě. Konečně se pořádně nadýcháte čerstvého vzduchu, užijete si zábavné zimní aktivity, ochutnáte místní kulinářské dobroty a zajistíte svým ratolestem první lyžařské krůčky pod dohledem zkušených instruktorů.

 

Kde se ubytovat?

Pokud prahnete po útulném a komfortním ubytování, dejte přednost Hotelu Kamzík, který leží v Karlově pod Pradědem. Na dosah ruky budete mít sjezdovky, stopy běžeckého lyžování, atrakce pro nejmenší, wellness procedury, drahokamy přírody i architektury, čerstvý vzduch i zábavu pro všechny generace. Hotel v Jeseníkách myslí na potřeby malých i velkých výletníků. Podívejte se na internetové stránky půvabného hotelu a ukořistěte super nízké slevy i další výhody! Dospělí ocení relaxaci v infrasauně, soláriu a vířivce. Unavené tělo nabere novou energii při masážích. Malí nezbedové si zaskotačí ve vyhřívaném bazénu a ochutnají dobroty mistra kuchaře. Lyžování s dětmi v Jeseníkách je ta nejlepší volba.

 

Lyžování v Karlově pod Pradědem

V bezprostřední blízkosti hotelu v Jeseníkách se nachází největší moravský lyžařský areál Ski Aréna Karlov. K dispozici je na 11 kilometrů propojených sjezdovek, 3 sedačkové lanovky, večerní lyžování a parkování zdarma. Na své si zde přijdou nároční sportovci, sváteční lyžaři i začátečníci. Lyžování s dětmi zde hraje prim. Určitě vám padnou do noty cenově příjemné ski pasy, lyžování pro děti do 6 let zdarma a zvýhodněné ski pasy do 15 let! Vaše ratolesti si zamilují zábavnou výuku pod vedením instruktorů, 2 pojízdné pásy, hračky a pomůcky i atraktivní občerstvení. Nenechte nic náhodě a zajistěte si prima zimní dovolenou ještě dnes!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.