4 důvody proč si pořídit elektrokolo!

Trendem ve světě jízdních kol se poslední dobou stala elektrická kola, která vám pomáhají, když už vaše síly nestačí. Také přemýšlíte, že byste si elektrokolo pořídili, jenže stále tápete a přemýšlíte, zda do toho jít? Pak pro vás máme hned 4 důvody, které vás přesvědčí, že bude na letošní léto vaším nejlepším přítelem právě elektrokolo!

4 důvody proč si pořídit elektrokolo!

Méně námahy

Většina kupujících, kteří si elektrokolo kupují, shledávají největší výhodu v tom, že se mohou na elektrokolo spolehnout v momentě, kdy jim vlastní síly nestačí. Díky elektrokolu se můžete dostat až k vašemu cíli bez námahy. Elektrokolo se hodí do města, na cyklovýlet i do přírody. Můžete si díky elektrickému pohonu užívat více radosti strávené v přírodě, a přitom šetřit vlastní síly.

 

Výhodná pořizovací cena

Možná vám přijde, že jsou elektrická kola dražší v porovnání s cenou, za kterou pořídíte běžné horské nebo silniční kolo. Cena by vás však od koupě odradit neměla, jelikož díky výkonu a možnostem využívání elektrokola jej můžete srovnávat například s motocyklem či automobilem. Elektrokolo je však v tomto případě levnější i více šetrné k životnímu prostředí.

Zdravý pohyb

Myslíte si, že si elektrokolo pořizují lenoši, kteří nechtějí vynakládat své vlastní síly pro pohyb? Jste na omylu! Elektrokola si pořizují právě vášniví sportovci a milovníci přírody, kteří chtějí své odhodlání a síly spojit s malým pomocníkem ve formě elektrického pohonu v elektrokole. Jste jimi i vy? Pak je elektrokolo to pravé pro vás!

 

Provozní náklady

Díky tomu, že má tento dopravní prostředek elektrický pohon, můžete jej srovnávat s jinými motorovými vozidly. Cena za jeho provoz však bude pouze zlomkem ceny běžných pohonných hmot, jako je nafta či benzín. Například 1 km jízdy na elektrokole vás bude stát pouhé 4 haléře a baterii si můžete dobít v každé elektrické zásuvce. Nevytvořilo vám to úsměv na tváři? Pořiďte si tento trend, ať už jako alternativu k silničnímu či městskému kolu.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.