3 tipy jak se ráno dobře naladit

Také se občas ráno probudíte a cítíte se, že byste si spánek klidně ještě jednou zopakovali? Nemůžete se probudit a máte špatnou náladu z toho, že vás čeká zase spousta povinností? Pak se už od rána rozveselte pomocí našich dnešních třech tipů na hezčí ráno!

3 tipy jak se ráno dobře naladit

Perfektní snídaně

Díky skvělé snídani je opravdu radost vstávat. Máte rádi míchaná vajíčka, fazolky, slaninu, čerstvé pečivo, nebo ovocný salát, výživnou kaši s ovocem a oříšky nebo třeba párečky? Přichystejte si vynikající snídani, která vám udělá radost a navíc vás na dlouho zasytí, takže budete mít další důvod k tomu, usmívat se celé dopoledne na vaše okolí.

Snídani můžete doplnit i skvělým domácím džusem, plným vitamínů a skvělé chuti. Milujete také domácí džusy? Pak vám doporučujeme odšťavňovač Orava OS-111, který je vhodný jak pro odšťavňování ovoce, tak i zeleniny. Odšťavňovač disponuje vysoce výkonným 1 000 W motorem s tichým provozem, extra velkým plnícím otvorem, díky kterému nebudete muset ovoce a zeleninu porcovat, elektronickým ovladačem 5 rychlostí s LCD displejem i automatickou tepelnou ochranou pro větší zabezpečení. Odšťavňovač Orava dokonale separuje šťávu od zbytků ovoce. Získáte tak skvěle chutnající domácí džus z vašich oblíbených druhů ovoce i zeleniny. Líbí se vám odšťavňovač Orava? Může být váš na www.orava.cz za 3 699 Kč.

 

Hudba

Ať už preferujete pomalé písničky nebo energický rock, pusťte si ráno vaše oblíbené písničky a tancujte si při čištění zubů nebo chystání snídaně. Je prokázáno, že hudba dokáže uklidnit mysl a navodit vás na jiné, příjemnější myšlenky. Písničky si můžete nachystat i do auta na cestu do práce nebo do telefonu a pustit si ji do sluchátek pokud cestujete městskou dopravou.

Ranní jóga

Nic vás ráno tak neuklidní, jako cvičení jógy. To můžete spojit i s meditací, kdy vaše tělo nemyslí na žádné povinnosti, jen prožívá momentální náladu. Jakékoliv cvičení po ránu je doporučené, pokud navíc zvolíte právě jógu, budete z vaše domu odcházet do práce v naprostém klidu a míru. Žádná z vašich povinností během dne vás tak nemá šanci rozházet a navíc díky józe dobře posílíte postavu.

Je pravda, že možná bude potřeba nastavit budík o pár minutek dříve, nebo si zakázat delší nespokojené zkoumání odrazu v zrcadle, ale za přeorganizování vašich ranních zvyklostí ta celodenní dobrá nálada určitě stojí.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.