Splňte dětem jejich sny

Splňte dětem jejich sny

Nevíte, jak využít volný čas, a jak dopřát dětem dostatek pohybu a zároveň zábavy na celý den? Vyzkoušejte agenturu ,,Happytimes“, zabývající se pronájmem nafukovacích atrakcí, organizací nejrůznějších oslav, a to nejen pro děti, ale i například firemních akcí pro dospělé. Zajistíme vám výzdobu, postaráme se o zábavu v podobě malování na obličej pro děti, zajišťujeme různá vystoupení, jako je klaunské vystoupení a spoustu dalšího. Neváhejte nás kontaktovat a objednat si naše služby. Uvidíte, že budete maximálně spokojeni. Máme skákací hrad pro děti, ale i třeba zorbing fotbal, u kterého se vydovádí i dospělí. Přesvědčte se sami!

 

Nejlepší nafukovací atrakce

Podívejte se na naše stránky a vyberte si z nabídky různých balíčků, ktreré jsou zaměřeny na rodinnou oslavu, firemní události, dětský den, městskou událost a teambuilding. Jednotlivé balíčky jsou nejen cenově zvýhodněny, ale ušetří vás spoustu starostí s organizací, o kterou se víceméně postaráme my. Například v balíčku ,,Rodinná oslava“ najdete mimo nafukovacích atrakcí, skákacích hradů Praha i zábavná vystoupení našeho profesionálního klauna a hezkou balónkovou dekoraci, která potěší nejen oslavence, ale určitě i ostatní účastníky oslavy. Pronájem skákacího hradu, stejně jako jiných nafukovacích atrakcí, je za velice výhodnou cenu.

 

Umíme potěšit nejen děti

Přesně jak napovídá nadpis, díky pronájmu skákacího hradu a pronájmu nafukovacích atrakcí z agentury ,,Happytimes“ se u nás zabaví nejen děti, ale i jejich rodiče. Třeba při Body zorbingu, což je fotbal v nafukovacích koulích, zažijete spoustu legrace a budete mít vzpomínky na celý život. Při výběru balíčků zajišťujeme, mimo jiné, i občerstvení v podobě stánků s občerstvením. Zapůjčíme také naše pódium, na kterém může moderátor celou akci řídit. Atrakce ,,Velké zábavní centrum“ je kombinací skákacího hradu, propojeného se skluzavkou a horolezeckou stěnou. Máme své maskoty, jako jsou například Tom a Jerry, pejsek, lvíček, zebra a další. Kontaktujte nás a využijte našich služeb!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.