Bez čeho se na letní dovolené neobejdete?

Nejkrásnější období v roce je tu. Období plné slunce, volna, dovolených, dlouhých večerů a teplých dní, zážitků a cestování. Co si nezapomenout přibalit, aby byla dovolená bez chybičky?

Bez čeho se na letní dovolené neobejdete?

Cestovní horečka a spousta povinností často způsobí, že balíme na poslední chvíli a něco důležitého tak můžeme snadno zapomenout. Základ jsou doklady, plavky a alespoň jedno tričko navíc, kartáček na zuby, lékárnička a kosmetická taštička. Ta je důležitá hlavně pro ženy, protože i když je moře dokonalé a hotel vybavený, vyrážka z hotelového mýdla nebo dredy ve vlasech není nic, co bychom si na dovolené chtěli užívat. Suché i mokré vlasy rozčeše bez bolesti oblíbený kartáč Tangle Teezer, který díky praktické krabičce můžete přihodit do kufru i batohu bez obav z toho, že vaše hříva bude na všech kouscích oblečení.

Kromě pořádného hřebenu je potřeba myslet na péči o vlasy, protože ať chceme nebo ne, v létě dostávají zabrat. Abyste ušetřili místo v kufru i se vyhnuli problémům na letišti, dejte přednost cestovním malým balením, ideální je cestovní sada od jedné značky, kde najdete šampon, kondicionér i následnou péči. Ušetřené místo můžete využít třeba na voňavý krém nebo ho naplnit až cestou zpátky. Na dovolené se vždy najde něco, co si chcete dovézt domů. Do kosmetické výbavy by měl také patřit sprchový gel, který máte vyzkoušený, a samozřejmě krém a tělové mléko.

A protože na dovolené se předpokládá krásné počasí, vezměte s sebou i opalovací krém a péči po opalování, budou se vám hodit. Pro večerní toulání a objevování kaváren na promenádě kolem pláže přibalte alespoň tónovaný lesk na rty a řasenku. Samozřejmě platí v případě, že jedete do nějakého letoviska. Pokud vás čeká outdoor dovolená, místo lodiček přibalte spíš nějaký repelent a desinfekci, užijete je určitě více. Ať už hotel a moře nebo hory a kempy, všude si zasloužíte trochu toho luxusu a hýčkání. Takže nezapomeňte i na vlhčené ubrousky a desinfekční gel na ruce. Všechny tyhle nezbytnosti i mnoho dalších seženete na www.parfemy-elnino.cz a stihnete to z pohodlí domova ještě před dovolenou. A ušetřený čas můžete věnovat třeba výběru nových plavek. Ty jsou totiž ze všeho nejdůležitější.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.