Přístřešky na auto od společnosti Hobbytec – nechte se inspirovat

Přístřešky na auto představují nejjednodušší a zároveň nejlevnější způsob výstavby parkovacího místa pro váš vůz. Oproti klasické zděné garáži mají celou řadu nesporných výhod. Jsou cenově dostupné a jejich výstavba nezabere více jak několik týdnů nebo hodin. Přístřešky na auto nevyžadují žádné stavební povolení a dokážou váš automobil ochránit před všemi nepříznivými vlivy klimatických podmínek.

Přístřešky na auto od společnosti Hobbytec – nechte se inspirovat

Střecha z polykarbonátu je mimořádně pevná a ve své podstatě nerozbitná. Chrání vůz před negativními účinky UV záření, krupobitím a otevřený prostor parkovacího místa navíc snižuje riziko koroze. Podívejme se na nejprodávanější přístřešky na auto od společnosti Hobbytec.

 

Hliníkový přístřešek na auto Atlas

Hliníkový přístřešek na auto vystupující pod názvem Atlas se stává ideálním parkovacím místem za skvělé cenové podmínky. Za rozumnou cenu získáte úkryt pro vozidlo před vnějšími vlivy a kromě jiného je využitelný i jako altán. Hliníkový přístřešek je sestaven z velmi odolných a kvalitně zpracovaných materiálů. Masivní Konstrukce je ošetřena eloxováním a povrchovou úpravou, která přístřešek trvale ochrání před vznikem koroze.

Polykarbonátové zastřešení se vyznačuje vysokou odolností a dokáže si bez sebemenších problémů poradit i s kroupami. Dokonce je zkonstruován tak, aby ustál silný vítr o rychlosti orkánu. V zimních podmínkách dokáže udržet zatížení sněhem až do 120 kg.

Hliníkový přístřešek Amanda

Hliníkový přístřešek Amanda patří mezi nejlevnější produkty společnosti. Vyznačuje se snadnou montáží, která nevyžaduje žádné speciální nářadí. Přístřešek je vhodný pro používání po celý rok. V létě dokáže ochránit váš vůz před slunečním UV zářením a v zimě naopak před sněhem a námrazou. Tento přístřešek je dodáván jako stavebnice s podrobným návodem, který vás krok po kroku provede jasnou a jednoduchou výstavbou. Kvalitní robustní hliníkový rám je doplněn o průsvitnou polykarbonátovou střechu s takřka nerozbitnými vlastnostmi.

Další oblíbené přístřešky naleznete na stránkách společnosti Hobbytec.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.