Urnový hrob, jednohrob, dvouhrob – důstojné místo posledního odpočinku

Urnový hrob, jednohrob, dvouhrob – důstojné místo posledního odpočinku

Proces truchlení nejde nijak přeskočit ani urychlit. Přichystáme-li však svým blízkým, nebo dokonce sami sobě, důstojné místo k poslednímu odpočinku, procesu truchlení to může významně pomoci. Je proto dobré znát přání zemřelého – zda dá přednost kremaci a urnovému hrobu, jestli bude raději pochován v jednohrobu nebo dvouhrobu. I my sami bychom měli mít na sklonku svého života jasno.

 

Renovace hrobů a doplňky na hroby

Existují samozřejmě případy náhlých úmrtí, tragických nehod a podobně, kdy člověk, ani jeho blízcí s koncem ještě nepočítali. Pak je třeba řešit věci operativně. V případě, že se však na smrt (svou vlastní či smrt svých blízkých) můžeme připravit, je dobré pamatovat na vše potřebné s předstihem. Pokud už vlastníme urnový hrob, jednohrob nebo dvouhrob, je třeba pamatovat na jeho renovaci. Renovace hrobů provádí například kamenictvi-skrivany.cz. Kromě renovace hrobu má ve své nabídce také doplňky na hroby lampy na hroby, kamenné vázy na hroby a další. Pokud se vám bude zdát, že kamenná deska na hrobě je již omšelá, neváhejte ji vyměnit. kamenictvi-skrivany.cz má má ve své nabídce totiž i kamenné desky na hrob. Pietní místo můžete nechat velmi decentně doplnit tak zvaným gravírováním na hrob. Velmi pěkně vypadá gravírované foto, které vždy velmi reálně odpovídá dodané předloze.

Hroby a renovace hrobů i další kamenické práce a produkty

Nejen urnové hroby, jednohroby, dvouhroby, doplňky na hroby, kamenné urny, kamenné desky na hrob, gravírování skla na hrob a další věci související s pietním místem si můžete zajistit u firmy kamenictvi-skrivany.cz. Poptávat můžete i další kamenické práce a produkty, například koupelnové desky, parapety, schody, žulové kuchyňské desky a celou řadu dalších produktů.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.