Ski&Bike Špičák: Rekordní výška sněhu, všechny sjezdovky v nejlepší kondici a o víkendu testování lyží zdarma

Špičák, Železná Ruda, 25. ledna. 2018. Rekordní výšku sněhové pokrývky, srovnatelnou se zimou v sezoně 2005/2006, má v těchto dnech šumavský Ski&Bike Špičák.“ Na sjezdovkách leží mezi 80 až 110 centimetry. Letos patříme mezi pár českých areálů, ke kterým byla příroda opravdu štědrá a nemůžeme si na sněhový příděl zatím vůbec stěžovat,“ říká k aktuálním podmínkám provozní ředitel Ski&Bike Špičák Vladimír Kasík

Ski&Bike Špičák: Rekordní výška sněhu, všechny sjezdovky v nejlepší kondici a o víkendu testování lyží zdarma

Sjezdovky po pravidelných úpravách velkého množství v předchozích dnech napadaného sněhu a jeho slehnutí vydrží po celou dobu lyžování ve výborném stavu. „ Z pohledu měst a níže položených míst je to asi dost těžko uvěřitelné, ale my na Špičáku zažíváme zimu, jaká tady dlouho nebyla,“ dodal Kasík.

V sobotu 27. i v neděli 28. ledna ve středisku nabízejí testování lyží (Rossignol), včetně závodních modelů, zdarma. Lyžaři budou potřebovat jenom průkaz totožnosti. Jinak se o víkendu opět nekonají žádná akce a všechny sjezdovky jsou volné bez omezení jenom pro veřejnost. Čekací doby na lanovku nejsou v pracovních dnech týdne vůbec žádné, o víkendu v řádu pár minut.

Další aktuální info na www.spicak.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.