Začněte hubnout promyšleně a zábavně pod vedením zkušených trenérů!

Po vánočních hodech se raději vyhýbáte zrcadlu, a když jdete okolo výloh, klopíte hlavu, abyste náhodou nezahlédli svou siluetu, která ztratila své ladné křivky. Jenže to nemůžete dělat věčně. Jen pěkně hlavu zvedněte, podívejte se na sebe a konečně se odhodlejte ke změně. Čím dříve začnete, tím dříve budete vypadat ohromně! Jak na to a kde hledat pomoc?

Začněte hubnout promyšleně a zábavně pod vedením zkušených trenérů!

Nesmíte v tom zůstávat sami

Možná se stydíte, a proto vždy cvičíte doma. Jak to ale dopadá? Po několika dnech, maximálně týdnech se vše vrátí do starých kolejí a vy opět místo cvičení usednete k televizi. Při cvičení by člověk nikdy neměl být sám. Je vždy lepší si najít partu stejně smýšlejících lidí a těch se držet. Právě s nimi budete sdílet své úspěchy a budete se také vzájemně motivovat.

Nemáte se cvičením vůbec žádné zkušenosti a prostě nevíte, jak začít? Nevymýšlejte nic složitého a zamiřte rovnou k profesionálnímu trenérovi. A může to být třeba hvězda české kulturistiky Lukáš Osladil, dvojnásobný Mistr ČR a Absolutní mistr Evropy v kulturistice. Momentálně působí jako trenér kulturistiky a fitness v posilovně Kentoya fitness Praha.

 

Vyberte si ideální sport, který vás bude naplňovat

Abyste brzy dosáhli úspěchů, musíte se věnovat sportu, který vás bude bavit. Populární je posilování, protože při něm se každý může zaměřit na jeho problematické partie. Navíc budete cvičit v posilovně, kde vás ostatní budou určitě motivovat. Je vhodné ho doplnit běháním, jógou nebo třeba pilates.

 

Nové chutě a systém odměn

Vše půjde mnohem snadněji, když změníte jídelníček. Tělo zatížené cvičením potřebuje mnohem více energie. Podívejte se na tyto dietní rady, pomohou vám lépe pochopit potřeby vašeho těla.

A co je hodně důležité – za úsilí se naučte odměňovat. Sestavte si systém odměn a hýčkejte sami sebe. Jednou do měsíce si dopřejte třeba solárium Praha nebo nějakou masáž, kupte si nové oblečení, ochutnejte nějaký nový druh exotického ovoce apod.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.