Roztočte to s pole dance

Vypadají nádherně. Tanečnice pole dance jsou svůdné, smyslné, ladné a elegantní. K tomu vždy oblečeny dokonale tak, aby podráždily fantazii a podtrhly dokonalé křivky těla. Pole dance je úžasná fitness aktivita, která chytne za srdce i vás. Najděte tašku, sbalte tričko a sportovní legíny a vyrazte na první lekci!

Roztočte to s pole dance

Pole dance namísto celé posilovny

Prohlížíte se v zrcadle s nelibostí a berete do rukou kriticky každý nehezký faldík. Ano, už je to dlouho, co byla vaše postava hezky pevná. Teď hledáte oblečení, kterým byste nedostatky zakryly a netroufáte si sáhnout po odvážných kouscích, které máte ve skříni a po kterých se vám tolik stýská. Je rozhodnuto! Je třeba se svou postavou začít něco dělat. Zpevnit, posílit, rozcvičit. Upocené a nevonící fitness centrum? Nemoderní stroje, které vás budou natahovat s nepřiměřenou zátěží? Určitě ne! Chce to něco živého, zajímavého, dynamického. Chce to pole dance! Posilování, tanec, akrobacii, balet, úžasnou zábavu, vášnivou hudbu a pulzující energii.

 

Proč dát hlas pole dance

Tanečnice a dnes už i tanečníci pole dance přitahují pozornost desítky let. Jejich svůdné pohyby a sexy trikoty v nás polechtají závistivou strunu. Taky bychom chtěli vypadat takto dokonale. Můžete! Dnešní pole dance je však mnohem víc než tanec. Dnes má ambice stát se olympijským sportem. Některé prvky vyžadují dlouhé hodiny tvrdého tréninku, než vypadají elegantně. Už jen pouhé vyšplhání a udržení se na tyči znamená posílení celé řady svalů. To pole dance umí perfektně! Pracujete s váhou vlastního těla, je to tedy přesně ta zátěž, která je pro posilování akorát. Nelze se věnovat pole dance a zároveň nevytvarovat postavu do dokonalých křivek a neposílit svalstvo. Akrobatické prvky zvládnete ve chvíli, kdy budou mít vaše paže, bříško i stehna výstavní tvary. A to bude už po několika lekcích!

 

Co potřebujete na pole dance

Jakmile se začnete věnovat pole dance, zjistíte, že se věnujete tanci, cvičení, gymnastice, baletu a posilování. Je jen málo sportů pro ženy, které by uměly v jedné lekci nabídnout tolik, jako pole dance. Na první lekci si můžete vzít jen sportovní legíny a tričko. Chodit po studiu budete nejčastěji bosky. Jak se vám bude zdokonalovat technika, zjistíte, že potřebujete i lepší oblečení. Fitness legíny vám budou dobře sloužit pro tréninkové hodiny a postupně je doplníte o top nebo trikot. Při spinách vám fitness legíny nebudou překážet a s některým z topů se vám bude váš odraz v zrcadle velmi líbit.

 

Jak vybírat oblečení na pole dance

Krásné oblečení k tomuto sportu patří a v pole dance musí plnit i další funkci. Nestačí jen to, aby dokonale vypadalo. Musí vám perfektně sedět, musí se příjemně nosit a nesmí vám překážet při žádném z prvků. Jak toho docílit? Vybírejte oblečení na pole dance jen od renomované značky s dlouholetou tradicí na trhu. Sáhněte po oblečení, které je vyráběné v České republice z kvalitních materiálů. Sáhněte po značce Dragonfly.

 

Kvalitu oblečení Dragonfly pocítíte při každém pohybu

Oblečení na pole dance není jen běžným funkčním fitness oblečením. Od něj nechceme jen pohodlí a rychleschnoucí materiál. Chceme dokonalé provedení a model, ve kterém budeme vypadat svůdně. Takový model, který nám umožní provést i ten nejnáročnější prvek. Nesmí se shrnovat, nesmí poletovat, musí se dobře nosit, nesmíme cítit řezání ani svědění. Záleží nejen na materiálu samotném, ale i na způsobu zhotovení.

 

Dragonfly se stará o kvalitu

Oblečení Dragonfly se šije v České republice z velmi kvalitního italského materiálu. Modely jsou přiléhavé, elastické, velmi pevné a neprůsvitné. Nikdy vás neomezují v pohybu a nikdy nebudou nepříjemné na nošení. Návrhu modelu se věnuje velká pozornost, jednotlivé střihy jsou propracované. Modely sluší a pomáhají každému tanečníkovi pole dance!

Chcete na lekcích zazářit? Zvolte oblečení z řady Diamond. Je doplněno krystalky Swarovski!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.