Pět skvělých pomocníků od Gorenje usnadní život novopečeným rodičům

Zatěžkávacím obdobím pro oba rodiče bývá zpočátku narození dítěte. Než se s miminkem sžijete, chvilku to trvá a každý úkon s ním spojený je velmi náročný na čas i energii, než se jej naučíte. Právě proto v Gorenje vytvořili baby kolekci pěti top spotřebičů, které vstup malého drobečka do vašeho života zjednoduší.

Pět skvělých pomocníků od Gorenje usnadní život novopečeným rodičům

Je samozřejmě stále možné dělat spoustu věcí tzv. “postaru” a tradičně, vyvařovat lahvičky ve vroucí vodě v hrnci nebo ohřívat dětské jídlo opatrně ve vodní lázni – zabere to ale mnoho času. Ten je určitě lepší vyuít péčí o své dítě a neztrácet dlouhé minuty v kuchyni. Zkuste se proto zamyslet, jestli si domů nepořídit moderní spotřebiče z Baby kolekce Gorenje. Hodit se vám budou všechny!

Oceníte snadnou obsluhu, jednoduché čištění a údržbu i kompaktnost, díky které nebude problém najít pro ně místo třeba na kuchyňské lince a mít je tak vždy po ruce. Výhodu je ale také to, že jsou vyrobeny šetrně s ohledem k životnímu prostředí a tak neobsahují žádné škodlivé látky nebo chemikálie, veškerý použitý materiál je navíc bez obsahu BPA. Baby kolekce Gorenje byla navržena proto, aby vám zjednodušila život s miminkem a udělala ho snazším a spokojenějším.

Seznamte se, prosím! …

 

Za okamžik ohřáté

Moc horké, moc studené – trefit tu správnou teplotu kojeneckého mléka nebo příkrmu je věda! Příliš horké jídlo může miminko popálit, naopak studené jídlo nebude vaše ratolest chtít sníst. Problém umí vyřešit pomocník z Baby kolekce Ohřívač lahví a dětské stravy model BW330BY. Tenhle multifunkční přístroj umí hned tři věci – snadno v něm ohřejete mléko (a to i mateřské, aniž by došlo ke zničení v něm obsažených živin), hodit se vám ale bude i na ohřev příkrmů nebo sterilizaci menších kousátek. Ovládání zvládnete i jednou rukou pomocí jediného knoflíku, kterým se nastavuje požadovaná teplota. Světelná kontrolka pak upozorní, že máte vše ohřáto na požadovanou teplotu. Nádrž na vodu není nutné dolévat před každým použitím, je umístěna ve spodní části přístroje a je dostatečně velká.

cena: 990 Kč

 

Mistr pro domácí příkrmy

Nikdy nebyla příprava zdravého a chutného dětského jídla tak jednoduchá jako s multifunkčním hrncem BFM900BY. Pět jedinečných funkcí vám ušetří místo a nahradí více jiných spotřebičů – hrnec umí kromě vaření za pomoci páry také sekat, mixovat, ohřívat a sterilizovat. Pro přípravu příkrmu stačí jen nakrájet omyté suroviny na větší kousky a dát je do hrnce. Pak už jen otočíte knoflíkem, za 15 minut promícháte a můžete podávat! Pokrmy během vaření neztrácejí tolik důležité živiny, vitaminy, zdravou chuť ani barvu díky procesu přípravy v páře, takže si můžete být jistí, že vaše ratolest dostane opravdu jen to nejlepší. Pro pohodlnou přípravu je navíc nádoba opatřená stupnicí v ml, takže si můžete připravit dávku, jakou potřebujete. Kromě velikosti dávky si můžete zvolit i konzistenci – třeba jemnou kaši nebo naopak pyré s většími kousky, nastavení si určíte podle potřeby.

cena: 3 490 Kč

 

Mléko ideální teploty

Šikovný pomocník z Baby kolekce z dílny Gorenje je varná konvice K10BY s regulací teploty 5v1. V kuchyni zastane rovnou pět funkcí – uvaří vodu a ohlídá její teplotu, napařuje, sterilizuje, udržuje stálou teplotu a ohřívá jak je potřeba. V konvici si tak můžete udělat napařovanou zeleninu, sterilizovat menší šidítka nebo ohřát a udržovat lahvičku s mlékem na požadované teplotě. Funkci zpožděného startu, kdy si můžete jednoduše nastavit čas ohřevu až na 24 hodin dopředu, oceníte nejen když se vaše miminko budí v pravidelných intervalech. Už nikdy se tak v noci nemusí stát, že čekáte s uplakaným dítětem v náručí na ohřátí mléka nebo vody.

cena: 2 990 Kč

 

Nádech a výdech!

Do vašeho domova přinese lepší a kvalitnější vzduch ultrazvukový zvlhčovač vzduchu H17BY. Zvlhčuje a chrání vaše dítě i celou rodinu před problémy ze suchého ovzduší a také účinně pomáhá při problémech s dýcháním. Kvalitní vzduch ale není je o správné vlhkosti, kvalita ovzduší má vliv i na celkový stav organismu. Optimální kvalita vzduchu povzbuzuje a vy se cítíte plni energie. Ultrazvukový zvlhčovat se tak stará o zdraví domácí pohodu. Důležitý je i fakt, že je jeho provoz velmi tichý a dokáže zvládnout až 30 m2 prostoru.

cena: 1 690 Kč

 

Sterilovat není složité

Sterilizace věcí, které vaše dítě běžně používá, pomáhá ho chránit před škodlivými bakteriemi, dokud jeho imunitní systém nebude dost silný. Pravidelné čištění by se tak mělo týkat všech kojeneckých lahví, dudlíků, příborů, kousátek, prsních odsávaček a šálků. O to se účinně postará dětský parní sterilizátor ST550BY od Gorenje pomocí přírodní páry a samozřejmě bez chemikálií. Tato metoda sterilizace je rychlá a jednoduchá a navíc i velmi efektivní. Čištěný obsah zůstává při zavřeném víku sterilní po dobu až 24 hodin.

cena: 1 790 Kč
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.