Divoký západ u nás

Divoký západ u nás

Plánujete, kam vyrazit s dětmi na výlet? Chcete, aby zažily spoustu dobrodružství, na které jen tak nezapomenou? Pak se s nimi vydejte na místo, kde ožívá Divoký západ – do westernového městečka Boskovice. Vaše ratolest se tu promění v pravého kovboje či nespoutaného indiána. Při celodenním programu, který nabízí spoustu pasivních i aktivních činností, se spolehlivě zabaví nejen malí, ale i velcí – velkolepé show plné kovbojů, koní, indiánů, animační programy, kouzelnické show.

Shlédnout můžete každý rok nové divadelní představení, na letošní sezonu je přichystána crazy komedie Sedm statečných opět zasahuje, kde rozhodně nebude nouze o spoustu fantastické zábavy, mnoho akčních scén a pyrotechnických efektů. Zatímco v jednom okamžiku propadnete záchvatům smíchu, v druhém nebudete moci silným napětím ani dýchat! Toužíte-li po akčnějším vyžití je Vám k dispozici celá řada atrakcí, při kterých můžete otestovat své kovbojské a indiánské dovednosti – naučte se házet oštěpem, tomahavkem, střílet z luku či jezdit na koni. Nebo se proměňte ve zlatokopa a užijte si novou zážitkovou hru pro celou rodinu s názvem Zlatá horečka, která je přichystána na období letních prázdnin. A rozhodně bude stát za to, těžit se bude opravdové ryzí zlato – objevilo se totiž nové bohaté zlatonosné pole.

Abyste ale na něj vůbec byli vpuštěni, musíte s sebou mít povinnou výbavu – minimálně jeden kilogram trvanlivých potravin. Ty věnujete u vstupu potravinové bance, které jídlo předá potřebným. Uděláte tak dobrý skutek a s vervou se můžete pustit do dalších „úkolů“, při nichž se budete královsky bavit. Za jejich splnění získáte speciální žetony tzv. zlaté minuty, které Vás opravňují ke vstupu na rýžoviště zlata. A tam už budete potřebovat jenom štěstí při hledání zlatého prachu. A kdoví, třeba zrovna Vy objevíte i v poli ukrytý zlatý nuget, jehož hodnota je asi 10 000 Kč, který bude čekat na jednoho šťastlivce každý den. Tak, vyměňte počítačové hry a virtuální svět za realitu a vydejte se vstříc westernovým dobrodružstvím!

http://www.westernove-mestecko.cz/
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.