Nevěsty a hubnutí

Svatba tvoří důležitý milník našeho života, proto si každý přeje, aby patřil den, kdy vstupujeme do manželství, mezi ty nejhezčí. Hlavně budoucí nevěsty nechtějí podcenit žádnou drobnost, ať už se to týká samotné organizace veselky, nebo jejich vzhledu. Především u výběru svatebních šatů si dávají opravdu záležet, často stráví hledáním „těch pravých“ spoustu času. Sortiment je naštěstí hodně široký a některé svatební salony dokonce nabízí ušití na míru, takže uspokojí i ty nejnáročnější zákaznice.

Nevěsty a hubnutí

Dostaňte se do formy

Aby byly nevěsty do svatebních šatů co nejkrásnější a nejhubenější, neváhají držet drastické diety a trápí se hlady. Výsledek však obvykle nebývá takový, jaký by si přály. Pokud přece jen něco zhubnou, často přijde nechvalně známý jo-jo efekt. Odpírání živin se totiž tělo brání tím, že si začne vytvářet zásoby na horší časy, a tak hned jak začnou jíst normálně, mají váhu zpátky i s úroky a celý kolotoč začíná nanovo. Nadbytečné kilogramy jde ale shodit lepším, chutnějším, účinnějším způsobem a hlavně s dlouhodobým efektem. Do formy vás dostane proteinová neboli ketodieta, která se stala doslova módním hitem.

 

Bílkoviny v hlavní roli

Čím si získala takovou oblibu, že na ni nedají dopustit ani mnohé celebrity? Tím největším lákadlem je fakt, že se za poměrně krátkou dobu zbavíte nadváhy. Konzumovat budete především rychle vstřebatelné bílkoviny, naopak tuky a sacharidy omezíte na minium. Na vašem talíři se tak objeví hlavně mléčné výrobky, vejce a maso. Díky tomu, že přijímáte stravu v pravidelných 2 – 2,5 hodinových intervalech, nebudete mít hlad a navíc se naučíte jíst pravidelně – a tento návyk se vám bude hodit, jakmile s dietou skončíte.

 

Pro mlsné jazýčky

Na chuť keto dietě přijdou všichni ti, kteří nemají čas nebo je nebaví trávit hodiny přípravou nejrůznějších pokrmů. Jídla jsou hotová rychle a navíc snadno, mnohé najdete ve formě instantních produktů. Značka KETO PRO nabízí pudinky, polévky, koktejly i dezerty, takže vaším mlsným jazýčkům nezůstanete nic dlužni. Důležitou složkou hubnutí je i pitný režim, proto nechybí ani speciální keto nápoje v teplé či studené variantě, které využijete jak doma, tak na cestách. Přidáte-li ke stravě také pravidelnou pohybovou aktivitu, která vás bude bavit, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. A pokud vás keto dieta zaujala, neváhejte navštívit web KETO PRO a využít 10% slevu na svůj nákup. Stačí zadat slevový kód „ewita2017“. Tak, pusťte se do toho hned teď!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.