Moderní koupelna? Jak na ni?

Moderní koupelna? Jak na ni?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď – a to z toho důvodu, že se samozřejmě trendy neustále mění a každou chvíli je „in“ něco jiného. V dnešní době je například velice moderní minimalistický či vintage styl. I takto můžete svou koupelnu stylizovat. Dokonce v případě, že je vaše koupelna bez oken, dá se zařídit, aby byla vzdušná a světlá. Stačí ji prostě jen „nepřeplácávat“ zbytečnostmi. Minimalismus je mnohdy více než veškerá snaha.

 

Jak je důležité míti variabilitu

Variabilita je otázkou prakticky každého pokoje, nicméně koupelny obzvláště. Proto byste měli zvolit takové nábytkové systémy, jejichž součástí je deska pod umyvadlo, jež poté jednoduše zkombinujete s dalšími spodními skříňkami. Největší výhodou je zrcadlová skříňka s osvětlením. Tak máte prostě tři v jednom! Úložný prostor, zrcadlo i osvětlení. A to ocení prostě každá žena!

 

Buďte decentní

I přesto, že by měl váš koupelnový nábytek být kvalitní, současně musí být i decentní. Nechte „promluvit“ pouze jeden kus nábytku – a tím by měly být zrcadlové skříňky s osvětlením. Tento kousek by měl být robustní a jasným „lídrem“ vaší koupelny, ostatní nábytek přizpůsobte minimalistickému stylu a nenápadným barvám. Nejvhodnější barvou je bílá, tak zároveň vaši koupelnu i opticky zvětší a působí vzdušněji.

 

Nepodceňujte výběr baterie

Hned při začátku plánování nové koupelny byste měli mít jasno v tom, jakou baterii budete pořizovat. Dnes si totiž můžete vybrat z několika jejich druhů. V případě, že zařizujete zbrusu novou koupelnu či ji rekonstruujete, můžete se doslova vyřádit a přizpůsobit ji svým požadavkům. Můžete si vybrat mezi nástěnnými, stojánkovými či podomítkovými bateriemi – vždy tak, aby ladila se zbytkem interiéru vaší koupelně.

Tak přejeme příjemnou první cestu po probuzení – cestu do koupelny!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.