Koberec je nejlepší volbou pro vaši domácnost!

Koberec je nejlepší volbou pro vaši domácnost!

Jak je známo, teplo domova utváří nejenom krb, ale hlavně koberce! Protože – přiznejme si, teplo od noh je velice důležitou součástí pohodového života. Proto byste měli položit koberec všude tam, kam si váš byt či dům zaslouží. Samozřejmě – do garáže či do kuchyně se koberec zrovna nehodí, nicméně, obývací pokoj, ložnice, a hlavně dětský pokoj se bez koberce prostě neobejdou!

 

Vsaďte na kouzlo shaggy koberce!

Že tohle označení slyšíte poprvé? Nenechte se zmást tímto exotickým názvem – jedná se o dlouhovlasý ručně tkaný koberec, délka jeho vlasu se pohybuje v rozmezí od dvou do pěti centimetrů. Takže pokud máte rádi to své „pohodlíčko“ a komfort, jsou shaggy koberce pro vás jednoznačnou volbou! Užijte si ten příjemný dotek na bosou nohu! Vyberte si z velké nabídky barev či rozměrů přesně takový, který se do vaší domácnosti nejvíce hodí.

 

Malý prostor zachrání kusové shaggy koberce!

Kusové shaggy koberce jednoduše rozzáří každý interiér. Hodí se pro každého, kdo si potrpí nejenom na výjimečný design a opravdovou kvalitu. Velkou výhodou kusového koberce je fakt, že jej v případě znečištění můžete jednoduše vzít a „vytřepat“ – následně už jen dovysávat od nečistot, které se kobercových vlasů prostě ne a ne pustit. I v případě, že již máte koberec po celé místnosti položen, můžete jeho jednotvárnost rozzářit kusem barevného či vzorovaného koberce, jež podtrhne design celé domácnosti.

 

Shaggy Narin koberce jsou řešením do každého pokoje

Tento konkrétní typ Shaggy Narin koberců je velice oblíbený díky jeho kvalitnímu zpracování přímo v Turecku. Výška chlupu je 45 milimetrů a je vyroben z polypropylenu a polyesteru. Pokud by vám jeden kus koberce prostě nestačil a chtěli byste své domácnosti dopřát prostě „ještě více“ – není problém dokoupit i běhoun či kulatý koberec ve stejném vzorovém či barevném provedení – prostě z jedné kolekce.

Konec studeným nohám – dopřejte si pohodlí a teplo díky koberci s vysokým chlupem!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.