Látkové kapesníky jsou opět in!

Látkové kapesníky jsou opět in!

Látkové kapesníky zažívají velký comeback! Zatímco před dvaceti lety se lidé zásobovali vším, co se dalo ihned vyhodit, a kumulovali tak hromady odpadu, dnes jsou již chytřejší a myslí na úsporu pro sebe i pro přírodu.

 

Látkové kapesníky v moderní době

Také si pamatujete na nevzhledný zmuchlaný hadr, kterým vám jako dítěti čistili ušpiněná ústa? Možná jste si kvůli tomu na látkové kapesníky vytvořili averzi a nemůžete je ani vidět. Zkuste se ale na ně podívat očima dospělé osoby – tyto kapesníky jsou mnohem praktičtější než jejich papírová varianta. Můžete je využít pro očištění čehokoliv, co máte po ruce. A kuriózně také jako dětskou pokrývku hlavy v případě parných letních dnů. Navíc šetříte přírodu a neprodukujete zbytečný odpad.

 

Kapesníky pánské pro pravého muže

Budete-li mít po ruce vždy čistý, úhledně složený a vyžehlený kapesník, získáte si srdce nejedné z dam. Navíc byste měli mít i speciální kapesníček v saku při slavnostních příležitostech – přeci si do kapsy od saka nechcete vkládat papírový kapesník s mentholovou vůní! Kapesníky pánské jsou také skvělým dárkem, jelikož se dají sehnat ve vkusné dárkové kazetě. Navíc existují tematické varianty – například myslivecké motivy či motiv doutníku.

 

Kapesníky dámské pro čistotnou ženu

Stejně jako učíme naše děti si před jídlem umývat ruce, vnímají také hygienické návyky svých rodičů. Vidí-li u nich krásný a úhledný kapesník, vytvoří si přirozeně základy etikety a vyrostou z nich čistotné osoby. Kapesníky dámské jsou skvělou volbou pro každou ženu – jsou skladnější než papírové, vejdou se do každé kabelky, a mají široké pole využití. Již vás tedy nepřekvapí například zamlžená skla brýlí nebo nenadálé prochladnutí, vždy budete působit jako dáma.

Snad se brzy i ve vaší kapse bude vyjímat čistý a elegantní kapesník!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.