Manželská poradna v moderním pojetí

Manželská poradna v moderním pojetí

Každý z nás jistě nežije v naprosto idylickém manželství, ve kterém by se čas od času neobjevil nějaký mráček. Některé problémy ovšem mohou přerůst do větších rozměrů. S nimi vám dokáží poradit v manželské poradně.

 

Nové trendy

Manželská poradna dávno není institucí se zkostnatělými postupy, kvůli nimž řada lidí její návštěvu razantně zamítá. V současné době se těší stále větší oblibě, neboť nenabízí pouze služby psychologů, diagnostiků a poradců, nýbrž těží i z pomoci moderních technologií. Konkrétně z psychodiagnostiky, jež byla zvalidována na tisíci případech. Na jejím základě je možné rozkrýt vaši osobnost během 30 minut.

 

Jaký je průběh?

Při úvodním sezení jsou definovány partnerské problémy. Dle jejich charakteru a závažnosti je posléze stanovena strategie a postup, jakým způsobem je možné stabilizovat váš vztah. Tomu předchází zmiňované komplexní testy osobnosti, jež jsou důležitým pomocníkem při řešení celé situace.

 

Kdo vám bude pomáhat?

Stěžejní osobou ve vztahové poradně je psycholog s více jak 20letou praxí, za nímž stojí kvalitní tým specialistů. S jejich úsilím se zvyšují šance na maximum, že se vaše rodinné potíže vyřeší. Ve více než 75 % případů se podaří partnerům znovu najít k sobě tu správnou cestu. I přesto, že se partneři rozejdou, tak se v 17 % díky partnerské poradně jedná o rozchod v přátelském duchu.

 

Otestujte se

Komu jsou určeny párové testy? Nemusí se nutně jednat o partnery z už rozpadajícího se manželství. Tento druh testů mohou absolvovat i lidé, kteří se chystají do manželství, či registrovaného partnerství teprve vstoupit. Pomohou jim totiž odhalit skryté slabiny, na nichž by bylo dobré preventivně pracovat. Rovněž slouží k rychlejšímu a lepšímu poznání osobnosti partnera u vztahů čerstvě vzniklých. V neposlední řadě si test mohou překvapivě udělat též lidé, kteří jsou tzv. singl, jelikož jim pomůže díky sebepoznání v hledání partnera budoucího.

 

Testy šité na míru

Nabídka online testů je skutečně široká. Jak bylo zmíněno výše, jsou zaměřeny jak na páry, tak na jednotlivce. Touto profesionální psychodiagnostickou metodou bude provedena podrobná analýza vaší osobnosti. Samozřejmostí je též doporučení, které bude dle vašeho výběru včetně nebo bez rizikových faktorů chování. U párových testů se rovněž porovnává vzájemná kompatibilita obou partnerů. Mezi jednoznačná pozitiva tohoto testování patří okamžité výsledky, které je možné v co nejkratším možném termínu konzultovat s odborníky ze vztahové poradny.

 

Když se ostýcháte

Klienti, kteří se z různých důvodů osobní návštěvy manželské poradny obávají, mohou využít možnosti komunikace online. Pomocí zapojení do diskuze se vám může podařit vyřešit jak váš problém, tak můžete pomoci jiným diskutujícím klientům.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.