Možná to zní jako fráze, ale není. Mezi muži vždy najdete ty, kteří neoblečou propínací svetr, štítí se roláků, nebo třeba nosí pouze svetry bez vzorů. Trefit se pak do vkusu je velice těžké. Pánské mikiny jsou jiné. Pohodlnější i obecně oblíbenější. I když si ji třeba muž z důvodu dress code ve své firmě nebude moci obléct do práce, zamiluje si ji ve volném času i při sportu.

Známá značka pánské mikiny garantuje kvalitu

Kupovat značkové pánské mikiny není žádná rozmařilost. Rozhodně nebudou ničím, co by šlo proti vkusu, což se u levných „no name“ mikin rozhodně říct nedá. Navíc jejich kvalita je diametrálně vyšší. Nestane se vám, že se vám z nich po prvním vyprání stane tvarově prapodivný kus hadru. Nesepere se ani motiv, nebo se neznačnou párat švy či vyšité nápisy. Jde o kus šatníku, který lze směle nazvat i ekologickým, protože jej muž nevyhodí po jedné či dvou sezónách. V šatníku vydrží roky a ani si na mikině nevšimnete, že jste ji pořídili třeba před deseti lety. Klasickými značkami kvality mezi pánskými mikinami jsou Calvin Klein, Scotch&Soda i Tommy Hilfiger.

Bílá pánská mikina Tommy Hilfiger se zipem. Mikinu koupíte na Different.cz.
Bílá pánská mikina Tommy Hilfiger se zipem. Mikinu koupíte na Different.cz.

Pánská mikina Tommy Hilfiger – to je luxus v decentnosti

Different.cz nabízí nejlepší fashion kousky od značky Tommy Hilfiger a v sortimentu nechybí ani pánská mikina Tommy Hilfiger v několika modelech. Mikiny jsou většinou v mladistvém a slušivém slim fit střihu. Výhodou je velice decentní branding. Perfektně vypadá bílá pánská mikina Tommy Hilfiger, ale i podobný střih v khaki barvě. Vedle zapínacích mikin se zipem najdete v nabídce i šedomodrou mikinu, která se obléká přes hlavu.

Být fashion znamená nosit pánské mikiny Calvin Klein

Není to nadsázka. Kdo si na módní oblékání potrpí, ten tuto značku ve svém šatníku nesmí opomíjet. Právě investice do pánské mikiny Calvin Klein se vyplatí. Nabízí totiž módnost a nadčasovost v jednom. Aktuálním hitem je károvaná pánská mikina Calvin Klein, která se nabízí v černobílé a v černočervené variantě. Je to fashion kousek pro každého, kdo se nebojí být vidět, anebo je to ideální mikina pro stylové domácí oblečení. Chcete přece jen něco decentnějšího? V nabídce Different.cz si určitě bez problémů vyberete.

Károvaná pánská mikina Calvin Klein. Mikinu koupíte na Different.cz.
Károvaná pánská mikina Calvin Klein. Mikinu koupíte na Different.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno