Milujete cestování? Užijte si zimu na dovolené!

Milujete cestování? Užijte si zimu na dovolené!

Víte, jak si užít zimu a zvládnout ji na jedničku? Sbalte si jen to nejnutnější a vydejte se na zimní dovolenou. Vyrazit můžete na hory a užít si lyžování, ale také se můžete zahřát v prosluněných destinacích, kde zapomenete na všechny problémy a starosti.

 

Proč cestovat v zimě

Zima je ideálním ročním obdobím, kdy se můžete vydat na výlet, užít si třeba eurovíkend  s partnerem nebo kamarádkou. Nakoupit dárky na Vánoce, projít si velká města nebo se podívat na destinace, kam jezdí nejvíce lidí v létě.

Užijete si tak spoustu míst a památek bez turistů, nebude vás trápit nepříjemné vedro, hmyz ani dlouhé fronty a přeplněné pláže. Vezměte si s sebou knihy, které jste doma nestihli přečíst, klidně začněte vaši vlastní knihu nebo konečně dodělejte návrh na nové podnikání. Nebojte se strávit svou dovolenou aktivně, ať už poznáváním nových míst nebo alespoň klidem a soukromím, které doma nemáte.

 

Zimní nebo letní dovolená

Vyberte si super last minute a v zimě ušetříte také za hotel nebo hostel. Ubytovací zařízení jsou méně obsazené a jsou vděčné za turisty a návštěvníky. Také můžete zaplatit méně za pokoj, který je možné si také pronajmout v předstihu například u soukromých rodin.

Užít si tak můžete zimní dovolenou s lyžováním například v Alpách, v Rakousku nebo oblíbenou slunečnou destinací, kam v zimě jet může být last minute do Egypta nebo na Kanárské ostrovy. Překvapí vás, kolik lidí se právě v zimě chystá na dovolenou, a to klidně i druhou v jednom roce. Na cestování a poznávání světa se rozhodně nevyplatí šetřit. Vaše zážitky z cest vám už nikdy nikdo nevezme.

Chcete lyžovat

Pokud si chcete užít zimu se vším všudy, tak si vyberte oblíbené lyžařské destinace. Samozřejmě můžete lyžovat i v Česku, ale mnohonásobně víc si užijete dovolenou v Rakousku a lyžování například v Alpách. Vyzkoušet však můžete také snowboard, fatbike nebo sněžnice. Uvidíte, že i zima se dá užít naplno a zábavně.

Chcete se válet u moře

Milovníci teplých krajin si mohou užít dovolenou na prosluněném ostrově Mauricius nebo využít dovolenou last minute na Maledivy. Stejně tak můžete strávit Vánoce s rodinou a přáteli na Kanárských ostrovech nebo navštívit Kapverdy. Ve spoustě těchto destinací je od 20° C výš i v zimě. Určitě si alespoň jednu zimu vyzkoušejte jaké to je, vydat se letecky za sluncem a načerpat tak energii.
1 odpovědí na "Milujete cestování? Užijte si zimu na dovolené!"

  1. Hanka  Listopad 18, 2018 v 10:17 am

    Uz vybíráme zimní dovolenou. Koukali jsme třeba na tyhle stránky: https://www.nev-dama.cz/last-minute. Jsem zvědavá, kam nakonec pojedeme. Už se těším, až na chvilku vypnu od práce.

    Odpovědět

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.