Slavíme s dětmi Halloween

Halloween jako svátek má u nás přece jen relativně krátkou tradici a možná, že mnohé dospělé příliš nebere, ovšem děti jsou z něj unesené. U nás v rodině se těšíme již několik týdnů předem.

Slavíme s dětmi Halloween

Musíme vydlabat minimálně dvě dýně a udělat z nich pořádné svítící strašáky a vystavit je v zahradě. Dětský pokojík musí vypadat jako doupě staré čarodějnice a naše obě holky již alespoň dva týdny předem musí mít nachystané kostýmy. Škola pořádá oslavy Halloweenu, takže si to hezky užijí. Obě holky milují všechno strašidelné, a tak jsem je letos potěšila takovou vychytávkou.

Naše holky milují něco tvořit a když je to ještě spojené se strašidly a s duchy, tak je to přesně to pravé. Letos jsem jim v Makru koupila speciální kreativní sady od Prittu.

S novými kreativními sadami Pritt Crafting Kits Monsters dokážou děti postavit strašidelná místa, se kterými si pak mohou hrát a klidně se i bát. Strašidelný Drákulův hrad je plný upírů, po cimbuří se prochází bílá paní a ve sklepě vedle rakví bydlí kostlivec.

Maketu hradu a postaviček si děti dokážou velmi snadno složit a slepit a vytvořit tak 3D hrad, se kterým si pak mohou hrát. Pritt Crafting Kits Monsters není ovšem jen Drákulův hrad, do hradu můžete dojet strašidelným kočárem plným duchů. Děti mohou složit i ohnivého draka a létat s ním po pokoji nebo loď plnou duchů, kterou přepadla mořská příšera.

Kreativní sady obsahují vystřihovánky a lepidla, která pro celou scénu děti potřebují. Se slepenými Pritt Crafting Kits si pak děti mohou hrát a vymýšlet si různé příběhy.

Zakoupíte v Makro, doporučená MO cena 95 Kč

www.pritt.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.