Udělej si čas na základní péči o pleť

Znáte typ Vaší pleti a přizpůsobujete podle toho svůj režim péče o pleť? Mějte na paměti, že několik minut péče na začátku a na konci dne, každý den, je to, co opravdu udělá rozdíl.

Udělej si čas na základní péči o pleť

1. Umyjte si obličej svým oblíbeným typem produktu! Náš klasický sortiment nabízí výběr z jemného mycího gelu nebo uklidňujícího čistícího mléka s výtažky z Rooibosu a heřmánku, které lze z obličeje opláchnout nebo jemně setřít vatovým tampónem. Mycí gel je populární volbou u mladších žen (a mužů), zatímco čistící mléko je vhodné především pro stárnoucí a suchou pleť.

2. Použijte toner, abyste odstranily veškeré zbytky čisticího prostředku, zatímco se vyrovná pH Vaší pokožky.

Náš osvěžující toner má vysoký obsah výtažku ze zeleného Rooibosu a z vilínu, aby zanechal Vaši pokožku svěží a čistou.

3. Hydratujte, abyste se cítili pohodlně po celý den a stanovili si tak základní úroveň ochrany před nežádoucími vlivy okolního prostředí. Nechte hydratovanou pokožku několik minut usadit, než použijete základ a zbytek make-upu.

V závislosti na věku a typu pokožky můžete volit mezi naším hydratačním denním krémem a extra vyživujícím denním krémem proti stárnutí, z nichž oba obsahují faktor pouze SPF 15. Tato úroveň ochrany je, ale dostačující pro každodenní sluneční záření a v dlouhodobém horizontu přispěje k mladší a hladce vypadající pokožce. Pokud, ale plánujete strávit nějakou delší dobu na slunci, použijte dodatečnou ochranu proti slunečnímu záření.

Časem prověřené šetření pokožky

Zde je několik základních tipů pro ochranu Vaší pokožky:

· Nechoďte spát s make-upem, protože se v pokožce mohou zachytávat nečistoty a poskytnout tak prostor bakteriím, které mohou způsobit problémy a infekci.

· Pití dostatečného množství vody pomůže udržet Vaši pleť zářivější. Pokud máte pocit žízně, již jste dehydrovaný.

· Cvičení zvyšuje prokrvení pokožky a pomáhá vyloučit nečistoty, což rovněž vede ke zdravější a zářivější pleti.

· Upravte si režim tak, abyste nebyla vyčerpaná a zkusila spánkem za noc získat alespoň 7 až 9 hodin.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.