Bydlete do 8 týdnů ve vlastním a o 20 % levněji

Na jaké aspekty hledí současný zájemce o vlastní bydlení? Domníváte se, že chce čekat více jak půl roku v podnájmu a platit hypotéku spojenou s výstavbou rodinného domu? Zděné domovy jsou sice symbolem bytelnosti a tradičních hodnot, ovšem moderní technologické postupy dokážou tyto domy hravě předčit v mnoha důležitých ohledech.

Bydlete do 8 týdnů ve vlastním a o 20 % levněji

Montované domy ze SIP panelů jsou prověřenou volbou nabízející rychlou výstavbu s časovou náročností od 8 do 12 týdnů a se sníženými finančními nároky. Navíc zájemce získá energeticky úsporné bydlení s úsporou až 70 % a o 10 % větší užitnou plochu na základové desce o stejných rozměrech, jelikož stěny domu jsou mnohem užší. Podnikněte společně s námi virtuální prohlídku do dvou nejprodávanějších montovaných domů od společnosti Hobbytec.

 

Montovaný dům ze SIP panelů Lounge

Nechte se unést ladností a skvělou využitelností rodinného domu o celkové výměře 66 m2. Již na první pohled dokáže upoutat svou červenohnědou barvou a klenutým stropem zhotovených z přírodních dřevěných trámů.

Vstup do domu je tvořen elegantní prostornou terasou zhotovenou po celé délce domu. Tento montovaný dům ze SIP panelů je tvořen 3 pokoji, koupelnou a toaletou, takže v sobě ukrývá vše, co menší rodina potřebuje.

Montovaný dům ze SIP panelů Axor

Montované domy ze SIP panelů nepatří do segmentu rekreačních chatek. O tom vás přesvědčí i nadstandardně prostorná oblíbená stavba zvaná Axor se zastavěnou plochou 94 m2. Nabízí skvělé podmínky vytvoření zázemí i pro větší rodinu.

Veškeré domy i tento má skvěle vyřešenou izolaci propůjčující nízkoenergetické vlastnosti, proto se Axor hodí k trvalému celoročnímu obývání. Vstup do domu přes terasu navyšuje designovou estetiku stavby. Kromě třech neprůchozích pokojů zde naleznete i koupelnu a toaletu.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.