Jedinečné kouzlo Ledárny oceníte v každém ročním období

Pokud se pro vás a vaší rodinu stává symbolem kvalitně strávené dovolené divoká příroda, klidná zákoutí jen minimálně zasažena turistickým ruchem či ubytování na nevšedním, a přitom plně komfortním místě? Pak by vám z hledáčku neměly vypadnout naše Krkonoše a jejich Černý Důl, v jehož okolí stojí hned 4 nádherné poloroubenky z mistrovské dílny Martina Roubala.

Jedinečné kouzlo Ledárny oceníte v každém ročním období

Ubytujete se v nich jako za starýchčasů našich babiček, ale s veškerým myslitelným pohodlím. Když budete chtít, vyspíte se za pecí, nebo využijete moderních vymožeností v podobě opravdu prostorné vany či plnohodnotně zařízené kuchyně. Chalupa Ledárna unikátním způsobem kombinuje půvab starých dob s výdobytky dnešní moderní civilizace. Stačí si objednat pobyt v příjemně vybavených apartmánech a pomalu poznávat její výhody doslova na svou vlastní kůži.

 

V náruči hřejivého dřeva a chladného kamene

Chalupa zvaná Ledárna svým názvem nenápadně odkazuje na největší negativum původních roubených staveb, jímž byly špatné klimatické podmínky uvnitř. Menší okna a nedostatečná izolace základů způsobovaly velice výrazný diskomfort v zimě i v létě. Ledárna však patří ke generaci moderních poloroubených chaloupek, jež se sice architekturou podkrkonoší inspirují, ale rovněž velice výrazným způsobem inovují jejich původní vlastnosti.

Zima jako taková vám tu tedy rozhodně nebude, a v létě nehrozí ani dusivé horko. Ve své podstatě nezáleží na tom, jestli chytíte jeden z posledních volných termínů své zimní dovolené či se do hor vypravíte přímo na letní velké prázdniny. Chalupa Ledárna pro vás bude mít vždy nachystáno celou řadu zajímavých překvapení:

● Ubytování v autentických kulisách jako v dobách našich babiček.

● Mimořádně zajímavé zázemí z přírodního dřeva pro trávení volných chvil i pořizování nádherných fotografií z dovolené.

● Dobové vychytávky, jako spaní za pecí ve stylu pohádkový Honza nebo široká násep pro slunění pod horským nebem.

● Velká okna s překrásným výhledem do zdejší přírody.

● Velkolepá Jacuzzi vířivka a dětské interaktivní hřiště.

● Podlahové topení pro maximální komfort i během třeskutých mrazů.

● Vysokorychlostní Wi-Fi připojení pro sdílení všech vašich zážitků s okolím.

Můžete si tak své ubytování v Krkonoších užít skutečně se vším všudy. A pokud se vám bydlení mezi těmito dřevěnými stěnami zalíbí, lze si nechat od Martina Roubala postavit nádhernou poloroubenku přesně podle vlastních představ na vámi vybraném místě!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.