Příměstské tábory v Brně 2017 – parádní letní radovánky!

Příměstské tábory v Brně 2017 – parádní letní radovánky!

Letní prázdniny už pomalu klepou na dveře. Děti už se nemohou dočkat koupání, výletů a jiných volnočasových aktivit. Jenže rodiče jsou tak trochu na vážkách. Kam s potomky po dobu, kdy budou v práci? Odpovědí jsou příměstské tábory Brno. Nenechejte nic náhodě a naplánujte svým ratolestem prima prázdniny pod dohledem skvělých instruktorů.

 

Když nejsou prarodiče po ruce

Ne všichni mají to štěstí a mohou se spolehnout na hlídání babičky a dědečka. Nutno podotknout, že mnozí prarodiče jsou ještě pracující a nepodají svým blízkým pomocnou ruku. Předškoláci a malí školáci se o sebe ještě sami nepostarají. Jak vymyslet dětem na celé dva měsíce zajímavý program, a přitom jim zajistit bezpečnost? Dětská centra vyřeší problémy s hlídáním.

 

Prázdniny jako v pohádce

Pokud nevíte, kam s dětmi během letních prázdnin, umístěte je do příměstských táborů v Brně. Unikátní prostory BRuNO family parku jsou jako stvořené pro předškolní mrňata i větší děti. Právě zde se vydovádí na čtyřiceti zábavných atrakcích. Úžasný park najdete v Brně-Slatině. Vaši potomci se mohou těšit na prolézání tunelů a chodeb, trampolíny, plovoucí lodičky, tobogány i autodrom. Pakliže se vám herní prostory zalíbí, uspořádejte zde třeba oslavu narozenin. Nic není nemožné.

 

Pro koho je příměstský tábor určen?

BRuNO family park pořádá příměstské tábory pro děti různých věkových kategorií. Na své si přijdou předškoláci, menší děti i větší chlapci a dívky od 9 do 12 let. Lze vybírat z táborů s tanečním, pohybovým a youtuberským zaměřením. Za zmínku stojí také tématika superhrdinů a divokého západu. Samozřejmě jsou k dispozici doplňkové kroužky a kreativní činnosti. Rovněž zaujmou skvělé ceny. Oslava narozenin v BRuNO family parku je v každém případě záruka spokojenosti a prima zábavy.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.