Firemní konference zorganizujte jednoduše

Setkávání firem s obchodními partnery, zákazníky nebo akcionáři je na organizaci vždy náročné. Musíte sehnat ubytování, zajistit přednáškový sál, veškerou techniku a spoustu dalších drobností včetně programu pro volný čas. Oblíbeným městem pro setkávání je Praha, která nabízí široké možnosti služeb i volnočasových aktivit.

Firemní konference zorganizujte jednoduše

Pokud jedete jako firma na teambuilding, zvolíte spíše nějakou sportovní aktivitu a ubytování dál od civilizace. Konference nebo školení ale v lese probíhat nemohou a setkání je často vícedenní a pro lidi ze všech koutů republiky. A tak je nutné vybrat místo s dobrou dopravní dostupností autem i MHD a ideálně nabídne vše v jednom. Není nic horšího, než se po školení muset přesunovat přes celé město do restaurace na neformální večeři a zase zpět za ubytováním. Vhodnou volbou je tak hledat konferenční prostory v Praze spolu s možností ubytování, občerstvení a dalšími službami.

Centrum Prahy je samozřejmě velmi lákavé, ale často je problém najít volný termín pro pořádanou akci a ani dopravně není úplně pohodlné. Firmy tak často pro svá setkání volí místa od centra vzdálenější, ale s výbornou dopravní obsluhou a v blízkosti míst vhodných pro doprovodný program, oblíbenou lokalitou jsou tak třeba Holešovice. Požadavky účastníků nebo vedení firmy nejen pro konferenční prostory, ale i následné ubytování mohou být různé a s různými nároky na pohodlí. Častým požadavkem je možnost sportovního vyžití nebo návštěvy sauny či wellness v Praze 7. Korporátní klientela nehledá jen místnost, kde zařídí školení nebo prezentaci, ale řeší i pohodlí svých návštěvníků nebo obchodních partnerů v době, kdy hlavní část setkání skončila. Když je formální část akce ukončena, materiály a podklady vráceny do desek a notebooky vypnuty, je čas na neformální budování vztahů při dobrém jídle nebo nějakém zážitku či prohlídce. Boutique hotel v Holešovicích se nachází na strategickém místě blízko pražské ZOO, botanické zahrady i obou výstavišť. Nabízí nejen skvělé ubytování, ale také konferenční prostory s kapacitou až 150 míst a hotelové wellness centrum.

Spokojení obchodní partneři i zákazníci jsou cílem každé firmy, a to nejen v pracovním vztahu. Osobní vazby jsou vždy tím nejlepším základem obchodu.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.