Moderní lifting obličeje s opravdovým efektem!

Moderní lifting obličeje s opravdovým efektem!

Lifting je pojmenování po moderní neinvazivní metodu omlazování pleti, při které dochází k poměrně rychlému vyhlazování i hlubších vrásek. Používá se pouze substance či krém. Je ale hodně důležité, vybrat ten správný přípravek. Některé fungují jen jako „pozlátko“, protože slibují efekt, který se ale bohužel nedostaví. Chceme vám pomoci, a proto vám představujeme jednoho z nejlepších pomocníků, který neslibuje, ale opravdu působí!

 

liftNejsou to sliby!

Naším tipem pro vás je speciální substance pro lifting obličeje – Acqua di Bolgheri Royal Filler. Nad ostatními vyniká složením. Obsahuje silnou kombinaci celé řady účinných látek. Pokud máte vrásky a chcete se jich zbavit, měla by být i pro vás tou jedinou volbou.

 

Silné účinky díky jedinečnému obsahu

Substance pro lifting obličeje – Acqua di Bolgheri Royal Filler kombinuje tu největší sílu přírody a současně využívá nejmodernější vědecké poznatky v oblasti omlazování pleti. Ve složení se ve vysokém poměru nachází kyselina hyaluronová, což je pro omlazení pleti velice důležité. Tato kyselina je totiž přirozenou součástí pojivových tkání. Postupem věku jí ale lifting1ubývá, takže pleť povoluje a vytváří se vrásky. Substance zajistí, aby bylo této složky v pleti dostatek. Další významnou složkou jsou polysacharidy z mořských řas a peptidy, které společně pomáhají napínat pleť. V obsahu se nachází také kolagen, dále extrakt z rýže a vzácná mateří kašička. Tyto látky pomáhají redukovat výskyt hlubokých i jemných vrásek. Významnou složkou substance je také bambucké máslo, olivový, jojobový a olej z šípkové růže. Tyto zajišťují, že je pokožka nádherně jemná a vláčná. Substanci stačí použít jednou denně. Do pleti je nutné ji jemně vmasírovat.

 

Věřte nám – lepší způsob, jak se zbavit vrásek nenajdete. Substanci můžete koupit na www.drahomirajelinkova.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.