Spojte práci se zábavou

Většina z nás musí někdy kvůli pracovním povinnostem cestovat, obětovat své pohodlí a vyrazit na služební cestu. Ne vždy to ale musí být nepříjemný zážitek.

Spojte práci se zábavou

Před služební cestou má většina z nás lehké obavy ohledně ubytování a volného času po splnění pracovních povinností a zároveň se těšíme. Ať už jedeme do města, které známe a můžeme se vrátit na oblíbená místa, nebo do nového a neznámého. Kromě pracovních záležitostí je tak v tomto případě dobré si před cestou připravit i základní informace o místě a možnostech v okolí a služební cestu brát spíše jako zážitek než nutné zlo. Samozřejmě také záleží, s kým jedeme, pohodový kolega je jistě příjemnější společnost než nerudný šéf. I tak si ale můžeme po pracovní době užít hezký večer a služební cestu pojmout i jako výlet.

Oblíbenou lokalitou je Praha a není se čemu divit. Naše hlavní město, krásné ve dne i v noci, na které se vyplatí si udělat čas. Můžete celý den strávit na konferenci nebo školení, ale večer si užívat šumění Vltavy, křivolaké uličky i architektonické skvosty. Z pracovního hlediska je nabídka služeb a možností téměř nevyčerpatelná, nejčastější vyhledávaná spojení mezi firemní klientelou jsou konferenční prostory v Praze následované dotazem na nejlepší restauraci a turistické atrakce. Centrum Prahy je ve večerní atmosféře nezapomenutelné. Pokud máte možnost vybrat si ubytování, vybírejte hotely v Praze na Žižkově. Ze Žižkova to máte do centra kousek a navíc je plný malých kavárniček a restaurací, kde si můžete jen tak vychutnat kávu a pozorovat ruch velkoměsta. Skvělý komfort a atmosféru 30. let minulého století nabízí svým hostům Prokop Boutique Hotel, do jehož interiéru se zamilujete na první pohled. Určitě se ale vypravte i na nábřeží k řece, osvětlený Pražský hrad i noční Karlův most vám v paměti zůstanou dlouho. Dobití baterek na procházce podvečerní Prahou poznáte i v pracovní rovině a s úsměvem zvládnete všechny povinnosti. Na příští služební cestu se budete těšit.

Využijte možnosti poznat Prahu nejen jako rušné město plné uspěchaných lidí, ale i jako krásné a romantické místo na břehu Vltavy.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.