Zdravé srdce, krásná pokožka – co vše ještě dokáže kešu oříšek

Zdravé srdce, krásná pokožka – co vše ještě dokáže kešu oříšek

Tropický ráj zahalený do slunečního svitu za sebou nechává otisk přírodních sil, v níž se objevuje i populární strom kešu se svými lahodnými ořechy. Typicky brazilská pochutina v sobě však ukrývá mnohem více, než jen pomíjivé ukojení chuťových pohárků. V tomto článku si odhalíme, proč jsou kešu ořechy pro náš organismus prospěšné a neměly by chybět na žádné rodinné tabuli chybět.

 

Kešu ořechu pro silný zvon

Srdce je naší hlavní motorovou jednotkou a je tedy třeba mu dodávat správné substance pro bezproblémový chod. Kromě nenasycených mastných kyselin se v kešu objevují i bílkoviny, vitamíny, vláknina nebo důležité antioxidanty. Kešu ořechy a jejich pravidelná konzumace nám poskytuje dostatečné množství látek sloužících jako preventivní ochrana před srdečními potížemi.

 

Onemocnění krve se vás netýká

Kešu ořechy dokážou vyčistit a zprůchodnit krevní řečiště. Několikaměsíční konzumace malé hrsti dokáže pozitivně eliminovat volné radikály v lidském těle.

 

Kešu ořechy chrání i zrak

Zrak je nejdůležitějším smyslem pro člověka, proto si oči odebírají lehce přes 80 procent všech přijatých vitamínů. Dráždivé látky obsažené v městském prostředí působí na celkový zdravotní stav negativně, proto je nutné tuto dys-harmonii optimálně vyvážit. Kešu ořechy obsahují důležitý pigment vytvářející dokonalou ochrannou vrstvu přímo na oční sítnici, čímž těmto látkám znesnadňuje jejich průnik.

 

Kešu a pokožka

Na závěr si připomeňme blahodárné účinky oleje obsaženém v každém kousku. Kešu ořechy dokážou pravidelnou konzumací nahradit i tu nejdražší kosmetiku a navrátit vaší pleti mladistvý vzhled.

Využijte skvělé akce a kupte si 3,5 kilogramové výhodné balení za skvělou cenu na stránkách www.puritas.cz a vyzkoušejte si jedinečné účinky kešu ořechů na vlastní kůži.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.