Erotické pomůcky dokáží obohatit váš sexuální život – víme jak

Sex - to je především touha po objevování a tužba, která nás nutí stále posouvat hranice našich možností. Nové polohy nebo erotické kostýmy naší kreativitě často nestačí a pak přicházejí na řadu erotické pomůcky. Jaké typy by neměly ve vaší ložnici rozhodně chybět a a co všechno umí?

Erotické pomůcky dokáží obohatit váš sexuální život – víme jak

Pokud svůj tajný erotický koutek teprve zakládáte, určitě byste jako první měli v sexshopu vybrat nějaký pěkný vibrátor. Měl by být co nejkvalitnější s anatomicky navrženým a vyváženým designem a řadou funkcí, protože jen takový vám dokáže poskytnout skutečně kvalitní vyvrcholení. Vibrátory Fun Factory takové jsou. Nabízí tu největší rozkoš ženám, které potřebují hluboké dráždění bodu G (dlouhé hladké modely), dračicím upřednostňujícím přímý tah na klitoris (modely s erotickými výstupky) i párům, které si chtějí organismické vibrace užít spolu (model ShareVibe s rovnoměrným roznášením vibrací, který mohou využívat oba partneři naráz).

Vaginální dráždění ale nemusí zastat jen vibrátory. Skleněné dildo navazuje na pravěkou tradici ohlazených klacků (věděli jste, že něco podobné používají šimpanzi bonobo?), ale dokáže mnohem víc. Nahřáté v teplé vodě nebo naopak podchlazené díky krátkému pobytu v lednici může vaše sexuální zážitky pozvednout do neočekávaných výšin. Spontánní orgasmus je prakticky zaručen.

icicles_no__2___sklenene_dildo_1389192763_720x720_ft_90

Dalším levelem jsou anální kolíky. Možná to netušíte, ale vstup do anální oblasti je doslova protkán množstvím nervových zakončení, které jsou na dráždění mnohdy citlivější než vstup do pochvy. Na takové hrátky je ale třeba se připravit. Klasický vibrátor nedoporučujeme kvůli možnému přenosu bakterií z konečníku do oblasti rodidel. Místo toho vsaďte na rozličné modely análních kolíků různé velikosti i délky, vybavených často zajímavými funkcemi (existují anální kolíky nafukovací nebo s vibracemi).

Erotické pomůcky můžete použít i jako perfektní dárek k vánocům pro svého partnera či partnerku. Jen si pamatujte, že vybalovat podobný dárek před tchýní se obvykle rovná nepříjemnému faux pas. Tak šťastné a veselé!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.