Tangle Teezer není jen kartáč

Je malý, skladný a dokáže zázraky. Tangle Teezer je opravdu revoluční kartáč, který se stal nejprodávanějším na světě. Není divu, oblíbí si ho naprosto každý.

Tangle Teezer není jen kartáč

Profesionální kartáč pro rozčesávání vlasů vytvořil Schaun P., kolorista a vlasový mág celebrit. Je jiný, než jsme zvyklí, a rozčeše bez tahání jakýkoli typ vlasů. Hodí se pro vlnité, rovné i kudrnaté, mokré i suché, pro dospělé i děti. Unikátní tvar připomínající fazoli padne přesně do ruky a drobné plastové výstupky poctivě rozčešou každý jednotlivý pramen. Doporučují ho kadeřníci po celém světě, získal mnoho ocenění a zaslouženě. Při rozčesávání vlasů je netrhá, neláme a neničí, naopak obnovuje jejich lesk a pružnost. Tangle Teezer oceníte nejen na svých vlasech, ale i u dětí.

Už žádné slzy, zacuchané vlásky nebo každodenní boje v koupelně při česání, dlouhé vlásky malých princezen rozčeše kouzelný kartáč naprosto bez problémů. Jemné plastové výstupky kartáče mají schopnost se nad zacuchaným místem ohnout a tak nedochází k tahání vlasů, ale jemnému a pohodlnému rozčesání. Kdykoli a kdekoli, na dovolené, při fénování nebo před pracovní schůzkou. Hřeben je schovaný v praktickém plastovém pouzdru a tak jej můžete mít stále u sebe. Pokud vám nevyhovuje držet kartáč v ruce a chcete dát přednost hřebenu s rukojetí, princip plastových štětin využívá i kadeřnický hřeben D-melino s originálním designem v zářivých barvách.

Najít ten pravý hřeben či kartáč, který by nám vyhovoval ve všech směrech, už není problém. Malý a praktický kartáč nezabere téměř žádné místo a je vhodný na cesty i do práce, abyste vždy vypadala skvěle. Na www.puls.cz najdete kartáče v mnoha barvách a samozřejmě i další hřebeny pro konečnou úpravu účesu. Vždyť pro své vlasy chceme jen to nejlepší a můžeme to mít i doma, nejen v profesionálním kadeřnickém salonu. Zasloužíme si to přeci.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.